Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові презентували модернізовані танки та БТРи для ЗСУ

Українські військові отримали модернізовані танки та з нуля виготовлені БТРи, як стало відомо Вісті Ньюс. Більше 20 одиниць важкого озброєння найближчим часом доправлять у військові частини для формування екіпажів. Після тестувань до ЗСУ надійдуть і цілком нові розробки українських інженерів. Поки їх тільки-но презентують. Це оперативно-тактичний ракетний комплекс “Сапсан”, більш відомий під назвою “Грім”, і сучасні БТР-4МВ1. Останні проектували з урахуванням розробок НАТО. Про терміни їхньої передачі в Укроборонпрому поки не говорять, адже конструктори продовжують випробування техніки.

Майданчик Заводу імені Малишева в Харкові заставлений важкою технікою. 16 танків і 5 БТРів звідси рушать у військові частини. Від стареньких Т-64 і Т-80 лишилася тільки назва.

Олександр Хлань, директор заводу ДП “Завод ім. Малишева”:

Сделали полный капремонт, ходовая часть, защита, прибор ночного видения. Эта та основа, которую требует сейчас современное ведение боя.

Олег Плющаков, начальник 85 військового представництва Міноборони України:
Танки модернизированы, подогнаны под время сегодняшнее, а не прошлого века. Появились более новые прицелы усовершенствованные, будут ставиться более лучшие двигатели, которые будут обеспечивать лучшие тактико-технические характеристики, ряд аппаратуры связи появился новой, которая увеличивает дальность связи, качество.

Модернізація танків – це одне з головних замовлень Міноборони, яке нині виконують виробники на підприємствах “Укроборонпрому”.

 Олександр Турчинов, секретар РНБО:

Виконується дуже серйозна програма з модернізації основних танків, які сьогодні є на озброєнні нашої армії, це Т-64 і Т-80. Навіть двигун буде замінений. І його потужність значно збільшується. Потужність двигуна дозволяє нам збільшувати потужність броні, потужність зброї тощо.

Режими тестування зараз проходять дві цілком нові розробки вітчизняних конструкторів. На параді до Дня Незалежності Києвом проїхав “Грім”, його інакша назва “Сапсан”. Це вітчизняна машина, якої досі у ЗСУ не було.

Олександр Кушнарьов, 1-й заступник генконструктора КБ “Південне”:

Для Украины это уникальная разработка. Оперативно-тактический комплекс с ракетой дальностью до 280 км.  Ракеты типа “Сапсан”, “Искандер” в том числе имею возможность изменения траектории.

Він б’є далі ніж радянська “Точка У”. Його ракети більш потужні і буквально обійдуть ворожу протиповітряну оборону. Комплекс збирають на підприємствах кількох областей України. Про час поставки до ЗСУ поки виробники сказати не можуть.

Павло Букін, гендиректор ДП “Укроборонпром”:

Іде тестування, стрільби, і паралельно ми показуємо і іноземним замовникам, які зацікавлені в цій моделі також.

Ще одна розробка – новий БТР-4МВ1. Його проектували з урахуванням конструкторського досвіду НАТО. Наразі на озброєнні у військових попередні моделі – БТР-4.

Павло Букін, гендиректор ДП “Укроборонпром”:

Він відрізняється зовні, ви бачите. Там встановлений новий бойовий модуль, хочу вам сказати, приватного виробника. І це є показником досить ефективної співпраці концерну з приватними виробниками.  Поки він на озброєння не постачається, але найближчим часом воно буде.

У 2019 році виробничий комплекс обіцяє поповнити Збройні сили ракетним комплексом “Вільха” та, не виключено, “Оплотами”. Це вже танки, що збирають з нуля. Їх зараз доробляють відповідно до побажань військових.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023