Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові презентували Mobile ID – паспорт у твоєму смартфоні

Паспорт у твоєму смартфоні, точніше в сім-картці. Харків став першим містом в Україні, де презентували технологію Mobile ID, як стало відомо Вісті Ньюс. І саме харків’яни стали першими, хто отримав нові можливості в електронному просторі. Усе це відбувається у рамках проекту «Smart city» у партнерстві з компанією «Vodafone».

Богдан став одним із перших в Україні, хто відкрив для себе свободу Mobile ID або ж мобільний паспорт. Харків’янин переконаний, без електронного способу ідентифікації у найближчому майбутньому не зможе обійтися жоден сучасний громадянин.

Богдан Гладких, перший власник Mobile ID:

Сегодня принял решение перейти на вот этот современный вид идентификации личности. То есть Mobile ID – это та площадка, которая позволяет без трудностей получать административные услуги.

Mobile ID – це сім-картка, у яку вшиті паспортні дані. Завдяки мобільному паспорту можна підтвердити свою особу, а ще отримати низку послуг. Зокрема, можна замовити на Порталі електронних сервісів міста Харкова довідку про склад сім’ї, довідку про реєстрацію місця проживання, техпаспорт у «БТІ». Надалі список послуг буде розширюватися.

Олег Дробот, директор Департаменту реєстрації Харківської міськради:

Мы планируем развитие всех этих сервисов повсеместно, чтобы они внедрялись во всех государственных структурах, чтобы они появлялись во всех коммунальных проектах, таких как Портал электронного сервиса города Харькова, Портал харьковчанина, сайт городского совета, другие муниципальные ресурсы. Чтобы государство сегодня также реализовывало идентификацию через Mobile ID, и важно также чтобы бизнес внедрял в свои процессы технологию использования мобильного паспорта.

Треба сказати, що Харків став першим містом в Україні, яке дало можливість користуватися Mobile ID городянам. Розробники ідеї наголошують, мобільний паспорт є безпечним і жодних загроз до особистої інформації немає.

Сергій Скрипніков, заступник гендиректора «Vodafone Україна»:

Мы готовы предоставлять эту услугу на всей территории, всем городам – должен быть спрос и должны быть сервисы в первую очередь в городе. В городе Харькове есть спрос, есть предложение городской власти – Портал электронных сервисов, где это можно реализовать. Я надеюсь, коллеги из Харькова этой презентацией дали мощный толчок остальным городам Украины.

Перша сотня користувачів «Портала харьковчанина» через заявку можуть отримати Mobile ID безкоштовно.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023