У Харкові презентували благодійний календар, що допомагатиме безхатнім тваринам

2 роки — 2 притулки для тварин і 2 соціальні календарі з пухнастиками. У Харкові презентували календарі на 2019 рік, на кожній сторінці якого відомий харків’янин чи харків’янка і поруч із ними чотирилапі безхатьки, як стало відомо Вісті Ньюс. Усі кошти від продажів яскравих настільних календарів підуть на ліки та корм для котів і собак з притулку. І більше того завдяки календарям пухнастиків знаходять люблячі родини.

Ладі 1,5 року. Собака мешкає в притулку для покинутих тварин.

Лада стала зіркою нового соціального календаря. Чотирилапа в обіймах у ведучої Альони Ільїної-Макарової позує на сторінці присвяченій грудню 2019 року. У Харкові презентували благодійний календар, що допомагатиме безхатнім тваринам. Усі кошти від продажу аксесуарів передадуть зоозахисній організації «Порятунок тварин Харків». Пухнастикам закуплять ліки та корм. А ще календарні ілюстрації буквально знаходять шлях до серця людей.

Олександра Малиновська, організаторка проекту:

Идея имеет место быть, поскольку все наши животные с прошлого календаря, с нашего первого календаря нашли свои семь, нашли своих хозяев.

До участі в проекті організатори запросили 12 відомих харків’ян. Тут актори та спортсмени, бізнесмени, художники та співаки. Дехто вдруге поспіль бере участь в акції. Акторка Наталя Іванська сфотографувалася разом із донькою та двома покинутими кошенятами — Аляскою та Фреді. Говорять, у самих удома такий.

Наталя Іванська, акторка:

У меня папа работал на стройке. И получается, что там кошка родила котят. И приехали, хотя и не собирались брать такую ответственность в очередной раз, потому что ты расстаешься очень трепетно, когда они уходят. Но сердце не выдержало, он выбежал, глазками. Он самый такой наглый, активный…

У притулку говорять, їхня найбільша потреба — нова більша ділянка для утримання чотирилапих, адже тварин в притулку стає більше. Показують нового мешканця, якого врятували від зимових холодів.

Тетяна Пасинок, оператор гарячої лінії ГО «Порятунок тварин Харків»:

Она несколько дней просидела возле подъезда, очень замерзала. Жители ее подкармливали, пытались сами пристроить, но так как наступают морозы, Эля попала к нам. Ищет сейчас семью.

Соціальний календар в Харкові випускають другий рік поспіль. І щораз акція знаходить відгук і в запрошених до участі митців, і у містян, які розбирають календарі та мешканців притулків.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100