У Харкові представили свiтову виставку живих динозаврiв

Мезозойська доба — час панування динозаврів. У Харкові можна пірнути на мільйони років назад і побачити давніх ящерів, як стало відомо Вісті Ньюс. «Living Dinosaurs» вже оцінили глядачі Південної Америки, Таїланду, Кіпру та низки інших країн. Тут і найстрашніший Тиранозавр, травоїдний Платеозаврлетаючий птерозавр тощо. Якими ж вони були ті, що жили на нашій планеті до нас, розкажуть Вісті Ньюс.

«Страшний ящір» саме так перекладається з грецької»динозавр». Вони жили на нашій планеті ще 230 млн років тому, а на піку існування виду населяли всю земну кулю. Рештки давніх ящерів були знайдені навіть в досить північних широтах Аляски й Сибіру. Колекцію з 24-рьох найбільш відомих експонатів доби динозаврів представили у виставці «Living Dinosaurs» в Арт-заводі Механіка 25 січня. До Харкова ж виставка гастролювала в Південній Америці, Голландії, Італії, Таїланді тощо.
Станіслав Шаламай, представник технічної підтримки виставки «Living Dinosaurs»:

Глядачі зі всього світу однакові, як і дорослі, так і діти цікавляться динозаврами, що було до появи людини, як виглядали насправді ці динозаври. Незалежно від країни зацікавленість до динозаврів в людей однакова. Розробка динозаврів займає приблизно від місяця до двох місяців і виготовляються вони партіями.

На виставці поряд із кожним експонатом є інформаційна довідка з освітніми матеріалами для різних вікових груп та на різних мовах, також додається і звуковий супровід, характерний даному виду. Тобто відвідувачі зможуть навіть почути гігантів. Ось це платеозавр — травоїдний динозавр, довжина тіла якого сягала від 6 до 10 метрів, а вага могла бути до 4 тонн. Маючи дуже довгу шию, платеозаври здатні були дістати до верхівок найвищих дерев. Цим вони були унікальними для своєї доби. Протилежність — тираннозавр, чи як його ще називають тірекс. Двоногий хижак, із масивним черепом та потужними щелепами.

Олена та Аня, відвідувачі виставки «Living Dinosaurs»:
Впечатляет, у нас Аня очень интересуется, мы много книг перечитали о динозаврах, поэтому пришли на эту выставку, посмотреть в живую, как они жили.

А ось маленькому Максиму до вподоби більше мисливці-раптори.
Максим (4 роки), відвідувач виставки «Living Dinosaurs»:

Он, вообще-то хороший, т.е., все, вот..

Віта, відвідувачка виставки «Living Dinosaurs»:

Выставка понравилась, очень красиво, все как настоящие, живые, мы как будто побывали в том периоде, для Харькова очень классно, мало чего такого для деток.

Наступними містами, куди поїдуть живі динозаври, будуть Дніпро та Одеса, ну а поки мешканці Харківщини мають змогу відвідати виставку та пірнути на сотні мільйонів років назад, в Арт-Механіці до 25 лютого.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100