У Харкові правоохоронців які грабували та катували своїх жертв судитимуть

Банду створили двоє правоохоронців ще у 2015, як стало відомо Вісті Ньюс. Жертв підшукували у базі даних МВС. Кожен мав свої обов’язки: стежили за жертвами, їхніми родинами, вивчали графік роботи та маршрути. Двічі на рік проводили так звані сходки, де і вирішували всі «робочі» питання.

Затримали банду на гарячому за 2 роки – у січні 2017. Нападники саме вдерлися додому одного з харківських підприємців. Жертву катували, допоки він не зізнався, де зберігає гроші. З місця злочину намагалися втекти на автівці побитого. Зараз же 40-річного організатора звинувачують у створенні злочинної організації, пограбуванні, викраденні документів, угоні машини, посягання на життя людини, зберігання зброї та боєприпасів. Подальшу долю затриманих найближчим часом вирішить суд.
Оксана Максюк, прокурор відділу прокуратури Харківської області:
Матеріальні збитки, спричинені потерпілим становлять більш ніж 3 000 000 гривень. Вказана злочинна організація діяла заздалегідь розробленим планом. Між ними було розділено функції та обов’язки кожного з учасників. Крім того, під час обшуків нами у обвинувачуваних було вилучено один з комп’ютерів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.