У Харкові працює незвичне таксі – за напарника водію рудий кіт Чай

Унікальне таксі. У Харкові разом із водієм на виклик приїздить рудий кіт на прізвисько Чай, як дізналися Вісті Ньюс. Незвичний дует працює вже 2 роки, і кіт-таксист у місті став справжньою зіркою. Пасажири спеціально викликають котяче таксі, щоб Чай помуркотів на колінах і ще раз побачити, як пухнастий штурман вільно видирається на капот на швидкості.

Олександр Зігуля та рудий Чай уже 2 роки вони разом працюють у таксі.

Харків’янин не хотів домашнього кота, шукав собі саме штурмана, друга та фішку для таксі. Тепер Чай повноцінний напарник, який сам заробляє. Звідси і прізвисько Чай від чайових.

Олександр Зігуля, напарник кота-таксиста:

Все эти деньги, которые ему оставляют – чаевые – он их в дальнейшем ест.

Саме Чай жене Олександра на роботу, якщо той запізнюється.

До машини кіт доїздить на шиї, далі весь салон його. Спить на руках або торпеді, і вільно гуляє по капоту.

Идешь гулять? Идет!

Унікального кота обожнюють пасажири, навіть чекають саме на це таксі. Скарг не багато, але декому все ж не до вподоби тварина в авто.

Олександр Зігуля, напарник кота-таксиста:

Кот мне не мешает, потому что мы с первых дней притерлись, поняли правила игры: что кому можно, что кому нельзя. В машине его основной дом, потому что он здесь огромное количество времени проводит. За частую именно у меня на руках он может спать, смотреть вокруг, выглядывать.

Для пасажирів кіт стає подивом і розрядкою. Для Олександра провісником і талісманом.

Олександр Зігуля, напарник кота-таксиста:

Когда он отказывается идти на работу, то и мне идти на работу тоже не надо. Потому что случаются какие-то нехорошие вещи, по типу мне не заплатили деньги, или загорелась даже машина. Было и такое.

У дорозі не обходиться без курйозів. Так приязний до пасажирів Чай реагує на хвостатих братів.

Кіт спокійно відпрацьовує робочу зміну від 9 до 13 годин. Нещодавно побив рекорд, у дорозі були 28 годин. І єдине, що може налякати рудого – це галасливий трамвай. Нещодавно ж кіт взявся підкорювати мережу та вийшов в Інстаграм.

Я за 2 года набрал 1200 подписчиков, а он за 2 дня набрал полторы тысячи подписчиков.

Олександр хоче зробити Чая найпопулярнішим котом в Україні, і колись навіть придбати новеньке авто та розфарбувати його в тигрячий окрас, щоб пасажири точно знали – до них їде котяче таксі.

Залишити відповідь