У Харкові потужний вибух 17 серпня: 6 загиблих і 16 поранених

Шестеро загиблих і шістнадцять поранених – росіяни обстріляли Харків увечері 17 серпня. 

Такі цифри озвучили в Офісі Президента.

Харків. Салтівка. Черговий удар з боку окупантів. Знову поцілили у житлову інфраструктуру. На місці виникла пожежа, працюють рятувальники та медики. За попередніми даними відомо про 6 загиблих, 16 поранених. Кількість жертв може збільшитися. Інформація оновлюється.

В офіційному ТГ-каналі Володимира Зеленського відреагували на ракетний удар по житловому об’єкту, зазначивши, що росіяни розбили гуртожиток.

Коли чуєш про харківську Салтівку – це знову біль. Біль за всю Україну. Біль за Харків. Ракетний удар… По гуртожитку… Будівля вщент зруйнована. Точну кількість загиблих і поранених встановлюємо. Підлий і цинічний удар по цивільних, що не має жодного виправдання й демонструє безсилля агресора. Не пробачимо, помстимося.

У ХОДА звертаються до містян із проханням перебувати в укриттях.

Окупанти вчергове вдарили по Салтівці. І знову по житловій інфраструктурі. Виникла пожежа, рятувальники та медики екстреної допомоги працюють на місці… Максимально перебувайте в укриттях. Ворог досі хаотично наносить удари. Не ігноруйте сигнали тривоги! – голова ХОВА Олег Синєубов.

Точна цифра жертв буде відома за деякий час. Станом на 22.20 будівля, в яку вдарили росіяни, горіла.

 

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.