У Харкові посилять карантин вже з суботи – що зміниться?

Харківська область у ТОП-5 за кількістю нових виявлених випадків ковід-19. За минулу добу захворіли 1017 людей, 697 хворих у Харкові. Два дні поспіль регіон перевищує показники, за якими відбувається епід-зонування. Нові дані, на жаль, відповідають червоній. Якщо перевищення триматиметься протягом 3 днів, область офіційно перейде до червоної зони.

У харківській мерії тим часом вже заявили, що посилять карантинні заходи. Про це у ФБ написав секретар Харківської міськради Ігор Терехов:

“…з найближчої суботи (10 квітня) всі ресторани, бари і кафе, непродовольчі магазини, салони краси, спортивні установи і заклади культурної сфери міста, включаючи кінотеатри,   працюватимуть до восьмої години вечора. На продовольчих і непродовольчих ринках ми посилимо контроль за дотриманням масочного режиму і соціальної дистанції. Окремо хочу підкреслити, що громадський транспорт продовжить свою роботу в поточному режимі з карантинними обмеженнями. Дитячі садки, а також початкова школа (1-4 класи) будуть працювати в колишньому режимі. Інші класи – на дистанційному навчанні”

На жаль, в Харківській області знову за добу 28 летальних випадків від ковід. Другий раз поспіль за місяць фіксують цифру, що наразі є найбільшою за час пандемії.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.