Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові постраждав поліцейський від гранати

Під колесом вибухнула граната. У Харкові 35-річний водій сів у машину і щойно почав рухатися, стався вибух, як стало відомо Вісті Ньюс. Чоловіка з незначними тілесними ушкодженнями госпіталізували. Інцидент стався о 14.40 на вулиці Отакара Яроша. Поліція проводить огляд місця події та опитує можливих свідків. Вибухотехніки повідомили, що під пасажирським сидінням позаду водія здетонував боєприпас. Ззовні кузов “Тойоти” майже не постраждав. Проте на оперативному відео видно, що під автівкою значна воронка. Подію вже кваліфікували за статтею “посягання на життя правоохоронного органу”.

Олена Баранник, начальник відділу комунікацій поліції Харківщини:
Незначні тілесні ушкодження, будемо сподіватися, що з його станом здоров’я буде все в порядку. Він спілкується. Попередньо експерти кажуть, що це граната РГД-5, але точно можна буде говорити після експертизи.

Мешканці будинку, поруч із яким стався вибух:
– В пол третьего бахнуло.
-Сильно?
– Ну, стекла не вылетели во всяком случае.
– Не поняли, в чем дело.
– Скажу, не очень сильный.
– У нас невидно, тут пристройка.
– Поэтому может и звук был не такой сильный.

Свідок:
Мы работали, услышали большой такой взрыв. Конечно, испугались, вышла посмотреть что такое. Пошла туда за угол, увидела машина из нее течет бензин. Увидела у нее покрышка задняя, колесо как бы разорвано. И мужчина стоит, говорит, Жека приезжай, у меня машина взорвалась.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023