У Харкові поліція шукає руферів, які знімали на бронетанковому заводі техніку

Руфери залізли на Харківський бронетанковий завод і розповсюдили в мережі відео з військовою технікою звідти, як стало відомо Вісті Ньюс. Поліція розшукує двох молодиків, які навіть не приховували обличчя на відео. А ось, хто нестиме відповідальність за проникнення на підприємстві, наразі невідомо, адже й Укроборонпром і Міністерство оборони інформують, що вони стосунку до показаного в ролику не мають. Тим часом чоловікам за проникнення на територію підприємства загрожує до 3-х років позбавлення волі.

Фото з відео-каналу DIMA TOTAL

 Анна Черненко, журналіст:
Судячи з відео, двоє харківських руферів пролізли на територію підприємства ось тут. Ймовірно, на заводі вже знають про небажаних гостей, адже просто зараз закривають так званий прохід на об’єкт.
Руфери відзняли та виклали в інтернет 6 хвилинне відео, на якому гуляють по території заводу, знімають стару та, за їхніми словами, нову військову техніку. І хизуються тим, що жодного разу не зустріли охорону.

Охорона виявилася куди більш пильною, коли ми прийшли на прохідну заводу.

Не пускають до будівлі:

– Скажіть ви керівництво повідомили, що ми тут?
– Да, они примут решение к вам выйдут, да все добре, выходите

Представники Харківського бронетанкового заводу прокоментувати інцидент, чи їхня територія на відео та чи розпочали перевірку за фактом проникнення, не вийшли. Єдине черговий охоронець через шпарину у двері згадав акредитацію:

– Мы хотим с руководством пообщаться.
– Получите, пожалуйста, аккредитацию Укроборонпрома!
– А руферы, которые влезли, тоже получили аккредитацию?
– Все кто сюда заходит, заходит с разрешения Укроборонпрома, к сожалению мы являемся предприятием Укрборонпрома и мы с их разрешения, мы закрытое предприятие, проверка сейчас какая-то проходит.

Для довідки, Харківський бронетанковий займається ремонтом і модернізацією танків і БМП. Руфери показали в мережі техніку, що на вигляд здається свіже відремонтованою.

На нем вроде еще не воевали даже. Бирочки! Они именно новенькие танки! (Відео руфери про бірки на техніці)

Фото з відео-каналу DIMA TOTAL

В Укроборонпромі, до структури якого належить бронетанковий завод, від складу відхрестилися, у письмовій відповіді йдеться:

Укроборонпром не вважає за можливе коментувати аспекти, що не належать до його компетенції та пропонує звертатися за додатковими коментарями до Міноборони.

Але і в Міністерстві теж заявили, що склади не їх:

Зазначений ролик знятий на території одного з підприємств у Харкові, а не у жодній з військових частин Збройних Сил України.

https://www.facebook.com/theministryofdefence.ua/

Цікаво, це не вперше, коли на територію з військовою технікою залазять сторонні й знімають там відео. Таке вже було восени 2017 року.

Військовий експерт Ігор Шлєпотін проаналізував відео і говорить, що показана стара техніка – це брухт, який важко утилізувати і його неможливо використовувати як запчастини для ремонтів. Але щодо нових машин і “візиту” молодиків до приміщення, переконаний, – це злочин.

Ігор Шлєпотін, військовий експерт:

Командование, администрация и руководство танкоремонтного завода должного внимания по охране важного такого объекта как танковый ремонтный завод не уделяет. А вто то, что молодые люди проникли на территорию танкоремонтного завода в части новых боксов, где новые образцы техники стоят с символикой украинской армии, подготовленные, действительно, опломбированные – это очень важный прецедент. И правоохранительные органы должны немедленно заняться как этими молодыми людьми, так и руководством этого танкоремонтного завода.

Руфери, які зняли техніку, поки від спілкування зі ЗМІ відмовляються. Розслідувати інцидент буде поліція, за проникнення на підприємство молодикам загрожує до 3 років обмеження волі.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100