У Харкові поліцейський катував заради зізнання у вбивстві

У Харкові підполковнику поліції повідомили про підозру в катуванні. Слідчі кажуть до цього правоохоронець вдавався, щоб вибити зізнання у вбивстві.

Підозрюють у злочині заступника начальника одного з відділів поліції Чугуївського районного управління поліції ГУНП в області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у листопаді 2019 року на території одного з районів області був вбитий чоловік. З метою розкриття злочину на місце вбивства прибув вказаний підполковник поліції разом з іншими правоохоронцями. При спілкуванні зі свідками, підполковник поліції дізнався, що померлий чоловік товаришував з місцевим мешканцем. З метою найшвидшого розкриття вбивства поліцейський вирішив використати недозволені методи досудового розслідування для отримання даних про можливу причетність чоловіка до злочину. Ввечері того самого дня підполковник поліції разом з іншими правоохоронцями приїхали до чоловіка. Побачивши, що чоловік вже спить, поліцейський почав бити його дерев’яною палицею по спині, після чого притиснув його голову до подушки, щоб чоловік не міг дихати. Після цього правоохоронці надягнули на чоловіка кайданки, доставили до відділу поліції, де упродовж тривалого часу почергово били його заповненою водою пластиковою пляшкою.
30 вересня 2021 року поліцейському повідомили про підозру. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу підозрюваному та відсторонення від займаної посади. Крім того, встановлюються інші співучасники зазначеного кримінального правопорушення.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.