У Харкові почалися відправки резервістів на військові навчання

Із другого грудня у Харкові почалися відправки резервістів, як стало відомо Вісті Ньюс. Протягом 15 діб бійці проходитимуть навчання на базі військових частин. Нагадаємо, мова йде не про мобілізацію чи службу в зоні проведення Операції об’єднаних сил, а про планові навчання. Третього грудня з Харкова відправили півсотні чоловіків у десантно-штурмові війська.

У Харкові після введення воєнного стану вже друга відправка резервістів з обласного військкомату. Перша команда з півтори сотні бійців на навчанні з другого грудня. У понеділок групу з півсотні чоловіків оформлюють на відправку в десантно-штурмові війська. Хтось із чоловіків подзвонив сам, комусь зателефонували.

Дмитро Шабелько, резервіст:

А вдруг война, это лишним не будет. Пусть лучше лишний раз на учения съездить, тем более 2-3 недели – это недолго. Чем потом бегать и не знать, что делать. Полезно будет.

Кирил Щукін на військовій службі починаючи з 2011. Пройшов АТО, звільняв міста Донбасу і демобілізувався тільки в 2017. За рік цивільного життя встиг одружитися та влаштуватися на роботу. Після дзвінка з військкомату одразу зібрав рюкзак.

Кирило Щукін, резервіст:

2 самых ярких выполненных боевых задачи – это участие в освобождении города Северск Донецкой области и города Дзержинск того же региона, сейчас он называется Торецк. Если родина потребует от меня снова выполнения боевых задач в соответствии с моей специальностью, я готов.

Для більшості резервістів ці збори другі за рік. Протягом наступних 15 діб у одній із військових частин Сухопутних військ повторюватимуть те, що вже відточене війною.

Андрій Семенович, заступник військового комісара Харківського обласного військкомату:

Вони за ці два тижні повинні згадати свою професію, пройти, будем казати, згуртування військових колективів, навчання. Будем казати, це є підвищення професійного фаху військовослужбовця. Якби там не говорили, який би не був бойовий досвід, але навчань, досвіду і знань мало не буває.

До восьмого грудня близько 400 бійців першого резерву мають відправити до військових частин від Харківської області. Резерв другої черги у ці дня збиратимуть на навчання бригад територіальної оборони. У всіх містах регіону, де сформовані загони, військових викличуть на одноденні навчання.

Залишити відповідь