У Харкові почалися суди щодо тещі, яку підозрюють у замовленні екс-зятя

У Харкові почали судити тещу, яку підозрюють у “замовленні” екс-зятя, як стало відомо Вісті Ньюс. Кримінальна історія почалася ще в січні, тоді чоловіка отруїв найманий вбивця, і про смерть директора комунального підприємства Владислава Васенка дізналося все місто. Родині висловлювали співчуття, а в мерії поставили портрет із траурною рамкою. Щоправда, вбивство виявилося інсценуванням та спецоперацією СБУ.

Підозрювана 62-річна жінка після півроку в СІЗО вперше бачить зятя в залі суду. Наталя Морозовська вини не визнає та зі слідством не працює. Підсудна говорить про змову проти неї екс-родича.

Наталя Морозовська, підозрювана у замовленні вбивства зятя:

– Вы заказывали убийство своего зятя киллеру?
– Нет. Это все инсценировано.

Ось із цього відео в Харкові почалася кримінальна родинна драма. Директору КП “Міськелектротранссервіс” стало погано в автівці, і чоловік помер у швидкій. Це сталося 24-го січня, а вже за день Владислав Васенко “ожив”. Його смерть виявилася інсценуванням.

Віта Дубовик, прес-секретар прокуратури Харківської області:
Жінку затримали, можна сказати, на гарячому. Під час передачі коштів вже після ніби-то вбивства потерпілого. Тому ми вважаємо, що в нас є достатньо і записів розмов, і досить тривали термін підготовки до замовного вбивства.

До так званого “отруєння” конфлікт між жінкою та її екс-зятем тривав близько 2 років. Щоправда, пояснюють його причини сторони по-різному.

Наталя Морозовська, підозрювана у замовленні вбивства зятя:

Это идет постоянная борьба бывшего, как я понимаю, убиенного, раз у меня статья 115, да? Это борьба убиенного с моей дочерью за право забрать ребенка. Была и кража ребенка с его стороны, удержание 4 месяца без ведома матери.

Владислав Васенко, екс-зять підозрюваної:

Здесь большую роль сыграла материальная составляющая, поскольку в свое время у нас с бывшей женой были договоренности по воспитанию ребенка, которые она нарушила. А я соответственно начал судебные иски в ответ по разделу имущества. По скольку были определенные договоренности, которые не состоялись. И все вот это привело человека к тому, что может проще убить, чем делиться.

Жінку обвинувачують за 3-ма статтями, одна з яких “умисне вбивство”. За даними слідства затримана 2 траншами заплатила кілеру 10 тисяч доларів. Сам виживший говорить, що це не перший замах на нього.

Владислав Васенко, екс-зять підозрюваної:

Меня пытались заказать 2 раза, первый – это было в апреле месяце. Попался им аферист, который взял деньги и ничего не сделал.

На наступних засіданнях суд заслухає свідків, у тому числі й людину, яка мала виконати замовлення на вбивство. Адвокати Морозовської ситуацію обіцяють прокоментувати у ході слідства, і наголошують, що сподіваються на справедливий розгляд справи. Підсудній же як максимум загрожує довічне позбавлення волі.

Залишити відповідь