У Харкові площу перетворять на пляж для волейболу у 2018 році

У 2018 році площу Свободи в Харкові перетворять на пляж. Чи точніше – на пляжний майданчик, як стало відомо Вісті Ньюс. У місті хочуть провести змагання з пляжного волейболу. Про такі плани розповіли у Федерації волейболу України.
Валерій Задорожний, голова комісії з пляжного волейболу Федерації волейболу України:
Ми хотіли б зробити гарну велику подію на площі, як це роблять в Європі, тобто ставлять стадіон просто на площі, ставлять трибуни, і проводять гарний івент.
У такий спосіб закохати у пляжний волейбол хочуть якомога більше людей. Не виключають, що можна буде спробувати й свої сили на тимчасовому спортмайданчику.
Ще одне сподівання Федерації на 2018 – це проведення одного з етапів чемпіонату Європи з пляжного волейболу, при чому і для чоловіків, і для жінок. Для організації масштабних міжнародних змагань, наголошують українські волейболісти, в України й Харкова вже є і досвід, і потрібна база. Нагадаємо, що цьогоріч Харків прийняв етап чемпіонату Європи з пляжного волейболу серед чоловіків. Також відбувся етап чемпіонату східноєвропейської ліги пляжного волейболу.

Цікаво, що спортивні експерти саме пляжний волейбол називають найбільш видовищним і сексуальним видом спорту. В Україні в останні роки серйозний ріст аматорів, які цікавляться волейболом на піску. І відповідно кількість людей, які професійно займаються ним щороку збільшується. За даними Федерації: чемпіонат країни в 2017-му зібрав рекордні 848 учасників, а призовий фонд турніру вперше дійшов до 150 тисяч гривень. З не меншим успіхом пройшов і Кубок України, що проводився в рамках фестивалю Z-Games в одеській Затоці. Важливою подією з точки зору підготовки молодих спортсменів стало відкриття відділення пляжного волейболу в Харківському обласному вищому училищі фізкультури й спорту.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

bigmir)net TOP 100