У Харкові пікети під мерією – акції від підприємців Барабашово

Пікети під харківською мерією. Підприємці Барабашово мітингували під стінами міської ради, де організували одразу дві акції, як стало відомо Вісті Ньюс. І хоча учасники називали один одного несправжніми підприємцями, між собою не конфліктували, адже їхня спільна мета – спокійна робота. Одні звернулися до міської влади з проханням захисту від політичних ігор, інші – з упорядкуванням роботи. При цьому в адміністрації торговельного центру запустили гарячу лінію для звернень громадян, щоб вона стала черговим містком для порозуміння між сторонами.

“Провокатори, геть з ринку” і “Барабашово без політики”. О 12-й дня у Харкові під мерію вийшли більше 3 сотень підприємців торговельного центру. Наголошують, останнім часом на території ТЦ ведеться провокаторська діяльність, яка заважає вести бізнес і в так складних економічних умовах в цілому в країні.

Ігор Байрак, керівник профспілки ТЦ Барабашово:

Мы хотим, чтобы нам дали спокойно работать на рынке Барабашово.

У кінці року частина підприємців підписує договори, якими продовжує строки оренди. І це час від часу стає причиною непорозумінь. Активіст Анатолій Ряснянський наполягає, конфлікт штучно збільшений. І додає, на об’єкті, що об’єднує тисячі людей різних національностей і віросповідання, він може бути небезпечним для стабільності міста в цілому.

Анатолій Ряснянський:

Отдельные предприниматели хотят, чтобы договор был изменен по их желанию, но это договор присоединения. Не нравится договор – не присоединяйся. Если вы хотите какие-то условия изменить, пожалуйста, для это существуют порядок обжалования условий через суд. Но, насколько я понимаю, шантажируют, ситуации, связанные с перекрестками и с различными акциями массовыми, которые могут испортить атмосферу стабильности.

У профспілці підприємців ТЦ Барабашово додають – на слуху зараз питання землі. Саме його використовують різні політичні сили для маніпуляцій думками.

Ігор Байрак, керівник профспілки ТЦ Барабашово:

Надо же раскачать ситуацию – вопрос красивый, звучит красиво, но предприниматели не имеют возможности вникнуть в суть этого всего, залезть в эту подноготную, что за этим стоит. Тем более есть люди, которые приходят со стороны, это же не предприниматели рынка Барабашово. Люди со стороны приходят и пытаются поднять свой пиар.

Учасники другого мітингу зібралися на годину пізніше. Вони звернулися до керівництва міста та потрапили на прийом до міського голови. Їхні претензії стосуються фінансів.

Анатолій Бандалєтов, підприємець ТЦ Барабашово:

Снижение арендной платы – нынешняя экономически необоснованная.

Міська влада запропонувала підприємцям створити робочу групу для врегулювання спірних питань. В адміністрації ТЦ Барабашово кілька дні тому відкрили телефонна “гарячу лінію”, звернувшись на яку можна вирішити будь-які ситуації щодо роботи в торговельному центрі. Її появу ініціювали самі підприємці та підтримав народний депутат України Олександр Фельдман.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100