У Харкові підтоплювало метро – потяги не курсували чотирма станціями

11 січня у ранкову годину пік у Харкові потяги метро не курсували 4 станціями Холодногірсько-Заводській лінії. Поїзди ходили від кінцевої станції «Індустріальна» до станції «Проспект Гагарина». На станціях зібралися натовпи пасажирів.

У мерії назвали причини транспортної проблеми: близько 5:30 сталося підтікання тунелю на перегоні від станції «Площа Конституції» до станції «Центральний ринок». Тому щобоб уникнути аварійних ситуацій та забезпечити безпеку пасажирів, рух поїздів призупиняли.

Рівень води набрав таку висоту, що для безпеки перевезення пасажирів було прийнято рішення про відключення контактної рейки та зупинення руху поїздів.

Фахівці провели відкачування води з сусідніх колодязів, тому в метрополітен вода надходити перестала. Послуга водопостачання до будинків харків’ян не припинялася.

Чому сталося підтоплення тунелю встановлюють. За попередніми причинами, тунель підтопило через порив на водоводі компанії-забудовника. До встановлення остаточної причини аварії, у мерії не планують висувати претензій балансоутримувачам мережі.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.