Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові підробляли одяг відомих світових брендів

Підпільний цех спеціалізувався на одязі, зокрема спортивному, як стало відомо Вісті Ньюс. За організаторів бізнесу, швачок і дизайнерів були громадяни Республіки В’єтнам.

 

На незаконні поробки пришивали логотипи всесвітньо відомих брендів.
Із промоб’єкту вилучили як вже готовий одяг, так і викройки та обладнання для пошиву. На фото видно, що обсяг цеху був чималий.
У поліції інформують, що оперативні та слідчі дії, які привели до підпільного цеху проводилися в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України, тобто справи про привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.
За незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару Кримінальний кодекс України передбачає як максимальне покарання – до восьми років позбавлення волі.
Слідство триває.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023