У Харкові підозрюваних у побитті оператора Вадима Макарюка залишили під домашнім арештом

08 липня 2019 року колегія суддів відмовила в задоволенні апеляційних скарг прокурора і підозрюваних Іллі Альошкіна та Олега Радченка, поданих на ухвали слідчого судді Київського районного суду міста Харкова про обрання запобіжних заходів.

Нагадуємо, слідчим суддею Київського районного суду міста Харкова від 26 червня 2019 року двом підозрюваним було застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту за місцем мешкання, заборонено цілодобово залишати місце мешкання без дозволу  слідчого, прокурора,  в межах строку досудового розслідування, до 11 серпня 2019 року включно.

Підозри Іллі Альошкіну і Олегу Радченку органом досудового розслідування пред’явлені за частиною 3 статті 171 (перешкоджання законній та професійній діяльності журналістів) та частиною 2 статті 345-2 (погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України. За обставинами подій – 07 червня 2019 року на території торгівельного центру «Барабашово» стався конфлікт серед підприємців та представників громадських об’єднань. Під час конфлікту був жорстоко побитий оператор місцевої служби теленовин Вадим Макарюк.

З мотивами постановлених колегією суддів ухвал апеляційного суду можливо ознайомитись після складання її повного тексту  – 12 липня 2019 року в Єдиному державному реєстрі судових рішень України.

Єдиний унікальний номер справи №640/12091/19.

Прес-служба суду 

Залишити відповідь