У Харкові підірвали машину адвоката – дивом без жертв

Дивом лишився живим. У Харкові підірвали автівку адвоката. Чоловік відбувся переляком і кількома подряпинами  вибуховий пристрій, ймовірно, просто відпав від днища Тойоти. У місті оголосили план перехоплення.

10-та ранку. У центрі Харкова у дворі елітної багатоповерхівки лунає вибух. У будинку охорони та вікнах багатоповерхівки напроти потрощило вікна.

Аркадій Бєлкін, вибухом вибило скло у квартирі:

Вибух був такий, що покачнуло дом. Де це було, не було зрозуміло. Тільки вийшовши на балкон. У мене теж вибило скло одно.

Виявилося, невідомі підірвали автівку харківського адвоката. Постраждалий Андрій Гагун отримав кілька подряпин на руках. Говорить, йому неодноразово надходили погрози. А останнім часом за ним слідкували невідомі.

Андрій Гагун, авдокат, авто якого підірвали:

– Вышел из дома в районе 10 часовсел в машину и взорвался.

– Это первое такое нападение?

– Это первое, ну были какие-то угрозы телефонные, я их не воспринимал. на протяжении всей моей деятельности.

Слідство як і жертва переконані  мотивом підривачів є профдіяльність адвоката. Експерти вже встановили, що під днище Тойоти поклали не гранату, а саморобний пристрій з тротилом. Що немає жертв  щасливий випадок. Адже 5 машин довркуг понівечила вибухова хвиля.

Сергій Чиж, начальник слідчого управління поліції:

Вибуховий пристрій знаходився під днищем автомобіля і не був закріплений до автомобіля. Або злочинці його, скажімо так, погано закріпили. І він відпав. Тому, на щастя, ніхто не постраждав.

У місті оголосили план-перехоплення. За даними поліції злочинці могли лишити місце злочину на синьому Опелі. Але автівку буквально за 2,5 години знайшли спаленою в лісосмузі. Підрив адвокатського авто розслідуватимуть як замах на вбивство, скоєний способом, небезпечним для багатьох.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.