У Харкові під російським консульством облили кров’ю карту України

У Харкові облили кров’ю карту України під російським консульством. Активісти ГО “Національний Корпус Харків” прийшли до дипломатичної установи ходою, як стало відомо Вісті Ньюс. Учасники принесли фотографії загиблих військових і принесли макет мапи.

Всі ті, хто хоче взяти участь у виборах мають пройти повз карту України залиту кров’ю.
Сергій Величко, голова ГО “Національний корпус Харків”:
Ця карта – це символ, це наша країна, котра залита на даний час кров’ю, кров’ю страни-окупанта, в якій зараз проходять вибори. Вибори – Путін чи Путін.

До консульства продовжують приходити росіяни в надії проголосувати. Здебільшого це громадяни похилого віку. Семену Антонову 78, він кілька разів приходив до кордону правоохоронців і спілкувався з активістами. Чоловік не розуміє, чому його не пускають, а на питання – як ставиться до окупації Криму, говорить, що вибори на півострові – це справа стороння, а Крим відділився завдяки децентралізації.
Семен Антонов, росіянин, прийшов голосувати:

Вот там стоят человечки и не пускают меня, ущемляют мои права. Я проголосую знаете за что? За дружбу между Украиной и Россией.
Під консульством близько сотні громадських активістів різних патріотичних об’єднань. Хтось прийшов із прапорами, хтось із плакатами. Микита тримає у руках фото українського військового, який загинув через російську агресію на сході країни.
Микита, учасник акції протесту:
Я проти виборів російського президента на території України. Чому? Тому що Росія веде агресію відносно нашої держави та вже 4 роки веде війну. А це наслідки цієї війни.
Станом на 12 годину акція проходила спокійно, без порушень громадського порядку. Нагадаємо, охорону під час акцій біля консульства несуть 300 поліцейських і нацгвардійців.

Залишити відповідь