У Харкові першого червня пройшов масштабний дитячий флешмоб

Тисячоголоса площа. У Харкові у День дітей пройшов флешмоб, присвячений миру, як стало відомо Вісті Ньюс. 3,5 тисячі маленьких музикантів, вокалістів і танцорів стали частиною масштабного мистецького проекту. Вже три роки поспіль на сцені просто неба діти 1 червня виконують найвідоміші світові хіти й говорять: Діти за мир.

У Харкові на площі Свободи 3,5 тисяч маленьких артистів стали одним тисячоголосим колективом, і все задля того, аби сказати дорослим.

Найбільший в Україні дитячий флешмоб же став традиційним, із 2016 року діти стають частиною мистецького проекту. І готові зіграти Квін і Джексона навіть на бандурах.

Марія бандуристка, учасниця акції “Діти Харкова за мир!”

Но началу было сложно, а потом когда уже включилась в работу, легко все получалось и классно!

Михайло бандурист, учасник акції “Діти Харкова за мир!”

У нас было много репетиций, и иногда дирижер на нас злился, потому что иногда не получалось, но, а так всегда более или менее хорошо играли.

Але цьогоріч заспівали світові хіти не тільки харків’яни, акція вперше набула національного масштабу і з’єднала Ужгород, Миколаїв і Дніпро.
Щоб зіграти тисячоголосий хор і оркестр знадобилася одна ідея: “Діти Харкова за мир”, і майже 8 місяців роботи та репетицій. Адаптувати складні композиції, зізнаються організатори, під тисячі виконавців було складно.

Олексій Настаченко, режисер акції “Діти Харкова за мир!”:

Было очень сложно свести, сводные репетиции, тем более, что я сразу говорю, материал очень сложный для них, для детей, которые принимают участие, для их творчества это самый большой скачек – и эмоциональный, и скачек в мастерстве.

На площі десятки вокальних колективів, оркестри струнні, народні, духові, 2,5 тисячі вихованців хореографічних гуртів. Організатори запросили до участі дітей з обмеженими можливостями. І разом їм вдалося і просто на бруківці оживити “Пісню Землі” Майкла Джексона. Діти виконали Світ без війни, Спрагу, Дитинство та Богемську рапсодію.

Тисячі містян приходять подивитися на флешмоб і також взяти у ньому участь.

Надія, харків’янка:

Настолько радуется сердце, потому что восприятие такого огромного количества детей радующихся с лицами необыкновенно счастливыми – это трудно встретить.

Альона та Ярсеній, харків’яни:

Энергия очень позитивная, я надеюсь, все таки, что детская энергия поможет осуществлению идеи за мир.

Харківський флешмоб вже підхопили інші міста України, і подібний флешмоб проведуть у Києві.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100