У Харкові Open Kids з новим концертом у форматі Magic Show (13.12)

Найпопулярніша група серед дітей і підлітків – Open Kids, виступить з новою концертною програмою Magic Show by Open Kids.
Open Kids – це діти і підлітки, які з року в рік продовжують надихати своїх однолітків і молоде покоління на віру в себе і звершення своєї мрії! Саме в цьому році, група задумала показати кожному глядачеві захоплюючу Magic Show і надихнути кожну дитину повірити в свої сили, а найголовніше – це почати діяти вже сьогодні. Magic Show by Open Kids – це незвичайні трюки, фокуси і круті містичні постановки, які занурять глядача в неймовірні події, що відбуваються не тільки на сцені, а й навколо кожного гостя шоу!
Над шоу-програмою працює команда професійних ілюзіоністів “Magic Five”, які є ще й популярними блогерами, чий канал налічує близько 2 МЛН передплатників. Тому, співпраця Magic Five і Open Kids – це поєднання сучасної магії і популярної музики, в результаті чого ви станете свідком абсолютно нового формату шоу!
Для концерту створюються унікальні декорації, світлові рішення, готується лазерне шоу і несподіваний сценарій з використанням професійних танцювальних постановок. І звичайно ж ви почуєте нові треки, які встигли стати популярними, а для вас такими улюбленими.

Залишити відповідь