Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові оголосили вирок чоловікам, обвинувачених у терактах 2014-2015 р.р.

У Харкові вже винесли вироки, за підозрою у вчиненні семи терактів, скоєних протягом вересня 2014 року до березня 15-го, на лаві підсудних перебували троє чоловіків, як стало відомо Вісті Ньюс. Жовтневий суд міста визнав їх винними. Слідчі довели як скоєні теракти, так і спробу їх вчинення, незаконне поводження зі зброєю та приховування злочину. Сергія Вєсєлова та В’ячеслава Євтухова засудили до 11 років ув’язнення, а Дмитра Волошка – до 6 років.

Обстріл двох військкоматів, три теракти на залізничних станціях, обстріл офісу та будівлі ТОВ і ще невдала спроба терористичного акту на нафтобазі. Від вибуху підприємство та людей тоді вберегло тільки те, що не спрацювали РПГ. Це послужний список за 2014-15 роки Сергія Вєсєлова, В’ячеслава Євтухова та Дмитра Волошка.

Сергій Вєсєлов та Дмитро Волошко (засуджені):

Потерпілий харківський адвокат Олег Головко, чий офіс підірвали. наголошує, будівлю приводить до ладу і досі, а шок від того, що проти нього скоїли теракт просто не зникне.

Олег Головко, потерпілий, власник офісу, який підірвали:

320 тысяч было заявлено материального ущерба и 100 тысяч в качестве морального ущерба. Суд удовлетворил материальный ущерб в полном объеме, моральный половину.

Нагадаємо, прокуратура Харківської області  вимагає найсуворішого покарання для трьох чоловіків, яких обвинувачують у низці терористичних актів на території м. Харкова та області.

Йдеться про серію терактів, вчинених у період з вересня 2014 року  до березня 2015 року. Серед них – обстріл Орджонікідзевського  та Фрунзенського районних комісаріатів  м. Харкова (вересень 2014 року), терористичні акти на залізничних станціях “Залютине” (жовтень 2014 року), “Шебелинка” (січень 2015 року) та “Новожаново” (березень 2015 року), обстріл  офісу приватної юридичної установи (вересень 2014 року) та ТОВ “Харківрегіонгаз” (січень 2015 року).
Крім того, зловмисникам інкримінується закінчений замах на терористичний акт на території нафтової бази у жовтні 2014 року. Тоді, за щасливою випадковістю, не спрацював жоден з двох РПГ-22, з яких чоловіки намагалися здійснити постріли.
Під час дебатів, які відбулися у Жовтневому районному суді м. Харкова 2 березня 2018 року, процесуальний керівник у кримінальному провадженні Вадим Бєлоусов зазначив, що у ході судового слідства прокуратура у повному обсязі довела вину зловмисників. Прокурор наполягав на найсуворішому покаранні, передбаченому Кримінальним кодексом України – 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, для двох чоловіків, які не визнали свою вину. Для третього харків’янина, який визнав свою вину та щиро розкаявся – 6 років за гратами з конфіскацією майна.
Наразі на вимогу прокуратури обвинувачувані знаходяться під вартою.
Оголошення вироку суду заплановане на 12 березня 2018 року.
Довідково:
38-річному харків’янину інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15  ч. 2 ст. 258, ч. 2 ст. 258, ч. 1 ст. 32 ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 396 КК України (замах на вчинення терористичного акту за попередньою змовою групою осіб, вчинення терористичних актів за попередньою змовою групою осіб, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами та приховування злочину). У ході судового слідства зловмисник свою вину не визнав. Прокуратура просить призначити йому покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
36-річному чоловіку – ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 258, ч. 2 ст. 258, ч. 1 ст. 32 ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 396 КК України (замах на вчинення терористичного акту за попередньою змовою групою осіб, вчинення терористичних актів за попередньою змовою групою осіб, незаконне поводження зі зброєю, приховування злочину). Вину не визнав. Прокуратура наполягає на 12 роках позбавлення волі з конфіскацією майна.
28-річному харків’янину інкримінується вчинення злочинів за ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 258, ч. 1 ст. 396 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, вчинення терористичних актів за попередньою змовою групою осіб та приховування злочину). Зловмисник визнав свою вину та щиро розкаявся. Прокуратура просить призначити йому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 Джерело khar.gp.gov.ua

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023