Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові, няньці, що била дитину з ДЦП, оголосили підозру

Харківська справа про побиття дитини нянькою вийшла на новий етап, як стало відомо Вісті Ньюс. Триває досудове розслідування, а самій 46-річній жінці оголосили підозру. Про це повідомили у прокуратурі Харківської області.
Харківська місцева прокуратура №1 інформує, няньці оголосили підозру за ч. 1 ст. 125 КК України – завдання умисних легких тілесних ушкоджень малолітній дитині.
Нагадаємо , у середині березня мати 14-річної дівчинки звернулася до поліції, адже побачила завдяки камері, встановленій у кімнаті, що її дитину б’є нянька. Дитина хвора на ДЦП і навіть поскаржитися матері не могла. За словами матері, няня спочатку заперечувала обвинувачення, але коли дізналася про відео з реєстратора, встановленого у квартирі, тільки вибачилася і сказала, не знає, що на неї находило.
Нанесення умисних легких тілесних ушкоджень карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023