Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові нові тарифи на проїзд у метро – 8 грн

У Харкові встановили нові тарифи на проїзд у метрополітені. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 6-го лютого, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради. Про це повідомили на сторінці Facebook “Харьковский метрополитен”.

Згідно з рішенням, вартість проїзду в Харківському метрополітені буде збільшена з 5 грн до 8 грн за одну поїздку. Новий тариф почне діяти після опублікування рішення в газеті «Харьковские известия».

Нагадаємо, що діючий тариф на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном було затверджено 28 березня 2018 року в розмірі 5 грн за одну поїздку. За минулий час відбулося зростання витрат на оплату праці та матеріали, вартості енергоносіїв та ін. Так, середньозважений прожитковий мінімум для працездатних осіб за цей час зріс на 6,2%, витрати на електроенергію збільшилися на 16%, ціни на матеріали для проведення ремонтів і технічного обслуговування – на 8-37%, а витрати на матеріали – на 31,5%. Таким чином, діючий тариф вже не відшкодовує економічно обґрунтованих витрат на надання послуги.

Відзначимо, що якщо сьогодні, 6-го лютого, пасажир поповнить безконтактну електронну картку, то тариф для нього буде становити 5 грн – до того, як закінчаться гроші на карті.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023