У Харкові намагаються блокувати роботу ТРЦ “Французький бульвар”

У Харкові намагаються блокувати роботу ТРЦ “Французький бульвар”. Власник компанії, що керує ТРЦ заявив про спробу захопити їхню власність. Події довкола центру почали розгортатися з лютого та тривають нині.

Погрози, стеження, підкидання вибухівки та врешті обшуки. У керівництві ТРЦ «Французький бульвар» заявили: проти них діють рейдери. Правоохоронці прийшли з обшуками після заяви однієї з інвесторів. Остання вимагає виплатити дивіденди, але під цим власник Центру вбачає зовсім інше:

Ігор Сбітнєв, власник ТРЦ «Французький бульвар», директор ТОВ «Аксіома»:

Задача совершенно другая – не получить дивиденты, конечно, а получить контроль над этим активом, который действительно на сегодняшний день является успешным. И это главная цель.

Адвокати власника підтверджують, проти них почалася «брудна» гра. Фінансові стосунки перевели в іншу площину, і чомусь розглядають як кримінальне правопорушення.

Марина Свірідова, адвокатка:

Дані слідчі дії проводилися не з метою збору доказів або перевірки та оцінки доказів, а вони проводилися виключно з метою заблокувати і протидіяти господарській діяльності товариства.

Також адвокат зазначає: «Обшуки проводились не дивлячись на те, що компанія була готова самостійно надати необхідні для перевірки документи». Власник і ряд інвесторів ТРЦ виступили з заявою про рейдерство щодо них. У той же час захист іншої сторони з цим не погоджується:

 

Володимир Капустін, адвокат:

Я представляю сторону учредителя, которая владеет 50% в этом Центре – Киприч Анны. По ее мнению, работа не ведется так как нужно. Она хотела бы иметь информацию.

Ігор Сбітнєв наполягає, що з 2013 року у компанії «Аксіома» працює Ольга Ліпак на посаді керівника фінансового департаменту, яка вела усю бугалтерію та мала усю інформацію, щодо доходів та витрат компанії. При цьому називає її особою, повязаною з Ганною Киприч та екс-депутатом міськради Харкова Олександром Гринько.
У команді Сбітнєва говорять, зібрали докази, які підтверджують рейдерство та навіть залучення до атаки правоохоронних органів. В атаці вбачають – спробу привласнити успішний ТРЦ.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.