У Харкові нагородили компанію «Охорона і Безпека» – «За швидкість і оперативність реагування»

Премія «За швидкість і оперативність реагування». На щорічній церемонії Фаворити Харкова компанія «Охорона і Безпека» визнана кращою. За 2десятки років роботи Сергію Чернишову вдалося зробити її найбільшою в регіоні та ввести у трійку найбільших в Україні.

Сергій Чернишов, директор компанії «Охорона і Безпека»:

У нас под охраной находятся и квартиры, и дома, и банки, и офисы, и люди. У нас есть новая услуга – это выезд по тревоге. Человек вызвал и мы приезжаем туда, где он находится.

В Охорони і Безпеки власний перевірений автопарк. Це 70 машин, із яких 40 працюють у Харкові. Це більше ніж у всіх разом узятих охоронних фірм міста. Транспорт і сучасна система состереження  дозволяють швидко реагувати на виклик.

Володимир Галан, керівник технічного підрозділу компанії «Охорона і Безпека»:

Наше программное обеспечение позволяет именно автоматизировать процесс передачи данных на группы. То есть мы тревоги передаем с минимальной задержкой.

700 досвічених працівників, найбільший автопарк, автоматизована система реагування – завдяки цим трьом перевагам Охороні і Безпеці довіряють українці. Фірма нині охороняє 56 тисяч об»єктів.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.