У Харкові нагородили кращих вчителів

Кращих вчителів нагородили у Харкові. Цьогоріч свої сили у конкурсі випробували 179 педагогів, як стало відомо Вісті Ньюс. За підсумком 3-х етапів міського туру подяки отримали п’ятірка переможців. Тож, кого визнали “Кращим вчителем 2018-го” дізналися наші журналісти.

З 10 тисяч шкільних педагогів Харкова вони найкращі. Викладачі української мови та літератури, фізики, німецької мови та фізичної культури взяли участь у конкурсі “Вчитель року 2018”. П’ятірку переможців привітали 9 лютого в стінах мерії.

Ольга Деменко, директор Департаменту освіти Харківської міськради:
Оплескам і квітам передувала справжня перевірка. Ті, хто зазвичай самі призначають контрольні та ставлять оцінки, здавали іспити, створювали проекти та проводили відкриті уроки. Випробування вийшло складним – претендентів на звання “Вчитель року” на старті було 179 досвічених профі.

Ганна Черновол, переможець конкурсу “Вчитель року 2018”:
У номінації “фізична культура” перемогла Ганна Черновол, “німецька мова” – Людмила Базій, “фізика” – Тетяна Швидка та “українська мова та література” – Ірина Таровита та Юлія Радченко.

Юлія Радченко, переможець конкурсу “Вчитель року 2018”:
Звання “Вчитель року” – це одна з найбільш почесних нагород для педагогів у місті. І воно, наголошують переможці, зобов”язує брати більші вершини, бути сучасним, і не спочивати на лаврах дати, вписаної в дипломах.

Ірина Таровита, переможець конкурсу “Вчитель року 2018”:
У межах України конкурс об’єднує тисячі викладачів, тільки педагогів української мови та літератури цьогоріч взяло участь трохи менше 2 тисяч.

Залишити відповідь