У Харкові нагородили кращих вчителів

Кращих вчителів нагородили у Харкові. Цьогоріч свої сили у конкурсі випробували 179 педагогів, як стало відомо Вісті Ньюс. За підсумком 3-х етапів міського туру подяки отримали п’ятірка переможців. Тож, кого визнали «Кращим вчителем 2018-го» дізналися наші журналісти.

З 10 тисяч шкільних педагогів Харкова вони найкращі. Викладачі української мови та літератури, фізики, німецької мови та фізичної культури взяли участь у конкурсі «Вчитель року 2018». П’ятірку переможців привітали 9 лютого в стінах мерії.

Ольга Деменко, директор Департаменту освіти Харківської міськради:
Оплескам і квітам передувала справжня перевірка. Ті, хто зазвичай самі призначають контрольні та ставлять оцінки, здавали іспити, створювали проекти та проводили відкриті уроки. Випробування вийшло складним — претендентів на звання «Вчитель року» на старті було 179 досвічених профі.

Ганна Черновол, переможець конкурсу «Вчитель року 2018»:
У номінації «фізична культура» перемогла Ганна Черновол, «німецька мова» — Людмила Базій, «фізика» — Тетяна Швидка та «українська мова та література» — Ірина Таровита та Юлія Радченко.

Юлія Радченко, переможець конкурсу «Вчитель року 2018»:
Звання «Вчитель року» — це одна з найбільш почесних нагород для педагогів у місті. І воно, наголошують переможці, зобов»язує брати більші вершини, бути сучасним, і не спочивати на лаврах дати, вписаної в дипломах.

Ірина Таровита, переможець конкурсу «Вчитель року 2018»:
У межах України конкурс об’єднує тисячі викладачів, тільки педагогів української мови та літератури цьогоріч взяло участь трохи менше 2 тисяч.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100