У Харкові на День довкілля провели суботники – дбай про своє

21-го квітня в Україні відзначили День довкілля. Традиційно третю суботу цього весняного місяця екологічно свідомі українці проводять із віниками, граблями та щітками. Колективи фірм та організацій і просто родини чи поодинокі городяни прямують до улюблених парків або в дорогий їм куточок населеного пункту, щоб зробити світ довкола чистішим. Як пройшла толока цьогоріч дізналися наші журналісти.

Захищають країну і встали на оборону довкілля. У Харкові на толоки вийшли військовослужбовці та працівники Збройних сил. Армійці наводили лад у розташуваннях військових частин, на прилеглих територіях, а також у міських парках та місцях відпочинку харків’ян. Зокрема, пройшов суботник і у Військовому інституті танкових військ і довкола навчального закладу. За дієвого втручання військовиків було прибрано 2,5 га територій, ліквідовано кілька звалищ, а 6 кубометрів сміття відправилися на звалища.

Борис Романцев, працівник ЗСУ:

Відчути себе хазяїном, щоб місто стало чистіше і та територія, яка, будем говорити, безхозна могла стати чистою, щоб там не було сміття. Ну, а для себе вважаю, це щоб радість в душі була.

Загалом же, у межах Харківщини участь у дні довкілля взяли близько 250 тисяч людей. Акцію з благоустрою підтримали понад 5 тисяч підприємств і організацій. Результатом роботи стало зникнення 700 звалищ, громади висадили 20 тисяч дерев, 5 тисяч кущів і відправили на полігони 5 тисяч кубометрів сміття.
Однією з живописних локацій, де проходили роботи, стала територія на Висоті маршала Конєва. Тут поралися чиновники обласної державної адміністрації.

Марк Беккер, перший заступник голови ХОДА:

Это историческое место. Безусловно, оно ценно для всех харьковчан и жителей области. И мы своим трудом сегодня должны показать, что мы ценим и чтим всех родных и близких, которые защищали нашу землю.

На висоті Маршала Конєва традиційно 8-9 травня пройдуть заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Тож напередодні зелені схили разом прибирали близько 120 чоловік. Тут довисадили десятки кущів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *