У Харкові мітинг на підтримку Олега Сенцова пройшов під гаслом “Протягом історії”

Тисячі українських митців радянська, а тепер російська влада заарештувала та вбила, звинувативши у видуманих злочинах. У Харкові мітинг на підтримку Олега Сенцова пройшов під гаслом “Протягом історії”, як стало відомо Вісті Ньюс. Три сотні городян провели флешмоб, під час якого згадали письменників і режисерів, яких переслідувала Росія. Квадрати на асфальті символізують десятки найвідоміших українських митців, замучених на теренах РФ.

У Харкові мітинг на підтримку Олега Сенцова пройшов під гаслом "Протягом історії"

Подробиці на http://visti.news/u-harkovi-miting-na-pidtrimku-olega-sentsova-projshov-pid-gaslom-protyagom-istoriyi/ У Харкові мітинг на підтримку Олега Сенцова пройшов під гаслом "Протягом історії". Харків'яни озвучили кожне ім'я та прізвища політв’язнів.#Харків #ВістіНьюс #http://visti.news #НовиниХаркова #ХарківНовини #SaveOlegSentsov

Опубліковано Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна Субота, 2 червня 2018 р.

Олеся Захарова, організаторка акції на підтримку Олега Сенцова:
Ми акцентуємо на тому, що Олег Сенцов – це неєдина людина, він не перший і не останній. Є квадрат з Василем Симоненко та іншими, кого фактично вбили.

Голодування Сенцова

Пішов другий місяць голодування Олега Сенцова у російській в'язниціПодивіться і поширте його історію

Опубліковано Радіо Свобода Вівторок, 29 травня 2018 р.

У порожні квадрати без прізвищ сіли учасники акції. Кожен із них каже: у російській в’язниці може опинитися будь-хто.

Микита Соломко, майбутній режисер, учасник акції на підтримку Олега Сенцова:
Ми всі тут, тому що людина яка сидить у неволі, голодує, вона побачила, що резонанс є, якісь зрушення є, шо він не один.

Учасники мітингу пройшли центром Харкова – від Дзеркального струменя до російського консульства, скандуючи: “На чемпіонаті світу з футболу ми будемо вболівати за політв’язнів”, а головним став меседж, спрямований до світової спільноти.

Серед колони харків’ян до росконсульства пройшов і кримчанин Ігор Волохов. Най його очах до Криму прийшла тиранія та заарештовували його друзів.

Ігор Волохов друг політв’язнів Кольченко та Каракашева:

Двоих моих друзей Сашу Кольченко и Женю Каракашева задержало ФСБ РФ, одного отправила в колонию 4 года назад, второго сейчас обвиняют, он проводил акцию в поддержку нашего друга, его тоже сейчас за терроризм судят, в СИЗО сидит.

На акції зачитали вірші Василя Стуса, який також перебуваючи в ув’язненні режиму, був змушений кілька разів оголосити голодування. Харків’яни озвучили кожне ім’я та прізвища сучасних в’язнів Кремля.

Залишити відповідь