У Харкові медичний центр RISHON презентував нове лікувально-консультативне відділення

Медичний центр RISHON презентував нове лікувально-консультативне відділення. Медична установа успішно працює в Харкові вже 2 роки. За цей час заклад зарекомендував себе як надійний партнер кожного, хто шукає професійної меддопомоги та кваліфікованих лікарів.

Персонал RISHON – це понад 150 фахівців. І медичний центр продовжує розширюватися, адже його послуги затребувані як у Харкові, так і серед пацієнтів інших міст.

   

Лікувально-консультативне відділення RISHON вже готове приймати пацієнтів. Тут світлі та комфортні кабінети, нове оснащення та сучасна техніка.

   

Зараз медцентр вже надає консультації більш ніж за 20 напрямками. Принцип RISHON – створити єдиний простір, куди можуть звернутися пацієнти будь-якого віку. Саме тому тут активно діє пропозиція чекап. У медичному центрі можна знайти саме свого сімейного лікаря, допомогу при лікуванні ковід. Тут проводять ефективну діагностику та малоінвазивні оперативні втручання.

RISHON продовжує розширюватися та дотримується принципу індивідуальності в допомозі кожному пацієнту.

   

Нове лікувально-консультативне відділення медичного центру RISHON працюватиме за адресою м. Харків, вул. Піщана, 11. 
У RISHON до кінця тижня (до 19.12 включно) для клієнтів нового відділення будуть розіграні дисконтні картки постійного клієнта зі знижками 5% та 10%. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.