Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові конфлікт між білоруським звукорежисером і студією звукозапису

У Харкові Андрій Жуков звернувся до поліції про викрадення паспорту та трудове рабство, як стало відомо Вісті Ньюс. Він наголошує, йому винні тисячі доларів. Щоправда, жодних документів, які б підтверджували його офіційне працевлаштування, у чоловіка немає. Говорить, вірив “на слово”. Колектив же, із яким вів творчу співпрацю музикант, наполягає, жодні фінансові претензії Жукова необґрунтовані. Думки обох сторін конфлікту дізналися наші журналісти.

Андрій Жуков – звукорежисер. Півтора року тому приїхав із Білорусі. Говорить, запросили до Харкова створити студію звукозапису міжнародного рівня.

Андрій Жуков, звукорежисер:
По приглашению Владимира Сухова для того, чтобы проконсультировать господина Шрубика по поводу студии.

Кілька тижнів тому музикант почав заявляти у ЗМІ про те, що його утримували в Україні силоміць, забравши паспорт, і без обіцяної зарплатні. Тож звернувся до поліції. Звинувачує тих, із ким працював із березня 2017 року.

Андрій Жуков, звукорежисер:

Тысяча долларов в месяц. Я готов вычесть те деньги, которые он мне и Наташе давал на еду, когда там реально уже еды не хватало. Ну, это было по 3-5 тысяч. Он мне там че-то выдавал.

Інтереси Жукова представляє правозахисник Максим Корнієнко. Його підопічний сформулював суму компенсації, у ній йдеться про 13 тисяч доларів.

Максим Корнієнко, правозахисник:

Есть признаки, по моему мнению, трудового рабства. Потому что заработную плату не выплатили, паспорт не отдают.

Натомість представники студії звукозапису наполягають на протилежному: сторона, що запросила звукорежисера до України, забезпечила чоловіка житлом, медоглядом і всі півтора року платила за його перебування. До зникнення паспорта не причетні та мають навіть відео докази, що свідчать про зовсім не рабські умови життя Андрія Жукова.

Сергій Осадчий, адвокат:

В студии звукозаписи существуют видеокамеры, камеры наблюдения, которые фиксируют ежедневное пребывание там музыкантов. Если Андрей даст сегодня публичное разрешение на публикацию этих видео, да, я готов первому журналисту и выложить в ютуб, всю ту каторгу, в которой он жил, по его словам. Видео прекрасное, видео подтверждает, как Андрей сутками играл в компьютерные игры.

Конфлікт між сторонами також ведеться і через кілька фонограм, створених режисером і музичним колективом. До слова, документів, які б підтверджували офіційне працевлаштування та вимоги звукорежисера до авторів проекту, немає. Законність чи навпаки безпідставність вимог Андрія Жукова до студії звукозапису буде встановлювати поліція. Обидві ж сторони конфлікту під час зустрічі зі ЗМІ заявили, що готові до переговорів.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023