Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові клієнтам ПриватБанку стоматологи лікують зуби у кредит

Жителі Харкова і Харківської області мають можливість отримати послуги стоматологів у кредит з переплатою лише 0, 01%.

Ще одна велика мережа спеціалізованих клінік “МАЙСТЕР МЕД” підключила сервіс ПриватБанку “Оплата частинами”. Тепер пацієнтам для того, щоб вилікувати зуби або зробити протезування чи імплантацію, не потрібно збирати велику суму грошей. Після надання медичної допомоги клієнту банк повністю покриє вартість послуги. Пацієнту досить оплатити кредитною карткою ПриватБанку перший внесок. Решта суми буде розділена на рівні частини. Якщо клієнт вчасно і в повному обсязі вносить обумовлену суму на свою карту, то переплата за кредитом складе лише 0,01% від загальної суми. Для оформлення кредиту від клієнта не потрібно додаткових документів і складання договору.

“Останнім часом все більше підприємців, які не тільки продають товари, але і надають послуги населенню, підключають наші сервіси, – пояснює керівник напрямку “Оплата частинами” ГРУ ПриватБанку у Харківській області Олексій Піунов. – Автосервіс, послуги охорони, послуги турфірм, косметологія коштують досить дорого. Тому підприємці йдуть на співпрацю з ПриватБанком і працюють за схемою “Оплата частинами”. Що стосується харківських стоматологічних клінік “МАЙСТЕР МЕД”, то там розбивають загальну суму на 5 платежів. Це привертає більше пацієнтів, адже послуги стоматологів стають доступнішими”.

“Ми намагаємося донести до кожного думку про те, що причиною походу до дантиста має бути не гострий біль, а розумна турбота про особисту гігієну, адже куди простіше підтримувати ротову порожнину здоровою, ніж запустивши її, витрачати час і кошти на тривале лікування, – розповідає менеджер клініки “МАЙСТЕР МЕД”. – Разом з тим серйозне лікування і протезування зубів – це проблема людей похилого віку. Рівень наших пенсій не дає можливості швидко провести коштовне лікування. Пацієнтам доводиться відкладати протягом року і поетапно вирішувати питання. “Оплата частинами” дозволяє спочатку вилікувати зуби, а потім вже оплачувати послугу. Це зручно і часто знімає гостроту проблеми”.

Дізнатися доступну суму ліміту із сервісом “Оплата частинами” можна, відправивши SMS на номер 10060 з текстом chast, або на сайті chast.privatbank.ua, а також на своїй сторінці в Приват24 або в мобільному додатку “Оплата частинами“. Вносити оплату на карту можна в будь-якому відділенні ПриватБанку, в терміналах самообслуговування або, не виходячи з дому, через Інтернет-банк Приват24.

Сьогодні в Харківській області до сервісу ПриватБанку “Оплата частинами” приєдналися майже 2 500 магазинів і організацій. З початку року в регіоні 14 000 клієнтів за послугою “Оплата частинами” придбали товарів на 95 000 000 гривень. Дізнатися адреси партнерів ПриватБанку по сервісу “Оплата частинами” можна також на сайті chast.privatbank.ua.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023