У Харкові хірурги рятують двох військовослужбовиць, яких російські збройні формування поранили на Донеччині

Вранці вівторка до Військово-медичного клінічного центрі Північного регіону в Харкові медичним авіабортом доправили 2-х  військовослужбовиць. Жінки отримали поранення на Донеччині (неподалік Галицинівки) через обстріли.

У штабі ООС повідомляють: 26 липня, збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню та здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” із забороненого Мінськими угодами важкого артилерійського озброєння.

Що відомо про поранених?

Це жінки, що проходять службу на контракті в одній бригаді. Їм 51 і 47 років. Відповідно служать 5 і 1,5 роки. Обидві родом із Сумщини.

Старша жінка у важчому стані. Про стан поранених розказав Сергій Шипілов провідний хірург Військово-медичного клінічного центру Північного регіону:

Жінка у важкому стані. Вона отримала торокоабдомінальне поранення з ураженням діафрагми, тонкої, товстої кишки з наявністю металевого осколку в ділянці хребта. Наразі проводиться етапна операція. Було видалено деякий об’єм крові з порожнини і нейрохірурги планують видалення осколку з хребта. Друга жінка в середньому ступені важкості. Вона отримала непроникаюче вогнепальне поранення живота. Також поранення правої кінцівки.

На 51-річну жінку чекає ще одна операція, нейрохірурги мають видалити осколок з хребта. Медики кажуть, загрози її життю, на щастя, немає.

Ці двоє поранених не єдині, хто постраждав через чергове порушення режиму припинення вогню збройними формуваннями Російської Федерації. Загалом у понеділок у результаті обстрілу чотири військовослужбовці отримали осколкові поранення, ще троє – бойові травмування. Після надання першої медичної допомоги поранених транспортували до лікувального закладу. Стан здоров’я одного військовослужбовця – важкий, одного – середнього ступеню важкості, п’ятьох – задовільний.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.