У Харкові гурт “Время и Стекло” влаштовує гучну музичну тусовку на 7 тисяч осіб! (27.10)

27 жовтня року нестримна енергія VISLOVO захопить Палац Спорту!

Усередині них живе енергія абсолютної свободи, яка “заражає” людей по всьому світу. Їх музика викликає звикання, а кліпи хочеться переглядати мільйони разів. Музичні трендсетери і Хітмейкери Надя і Позитив – самі собі бренд! Вони створили свій впізнаваний стиль і тільки їм під силу керувати потужною енергією VISLOVO. Вона не подається поясненню, її не впіймати і не підпорядкувати. Її можна тільки відчути, а потім поділитися з усіма.

VISLOVO – це яскрава стритстайл-вечірка цієї осені від головних по крутих тусовках – гурту “Время и Стекло”! Піддайся заряду музики і увірвися в крутий двіж під треки з нового альбому.

Режисерами-постановниками масштабного шоу стануть Наталія Лисенкова, Наталія Рівненська і Марія Григоращенка, які працюють над створенням номерів для ТВ-проектів і концертів популярних українських артистів. Нещодавно режисери створили частину перфомансу для виступу співачки Pink на премії Brit Awards.

Це буде VISLOVO!
27 жовтня 2019, 19:00, неділя
Харків , Палац Спорту. Квитки – https://kharkov.internet-bilet.ua/uk/events/30522/vremya-i-steklo?gclid=EAIaIQobChMI97aH0MP95AIVSoGyCh3y1ARsEAAYASAAEgJffPD_BwE

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.