Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові гурт СКАЙ презентував пісні з нового альбому – концерт у ресторані “Пробка”

Злетіти до небес зі СКАЙ. У Харкові вечір вибухового українського року прийняв ресторан “Пробка”. Гурт у найближчі дні випускає новий альбом, і саме Харкову пощастило почути презентації кількох нових композицій. За що Олег Собчук любить Харків і полюбляє зали з глядачем на відстань руки, дізналися наші журналісти.

Запальний, потужний і рокерський. Це вечір четверга у Пробці й довгоочікуваний концерт СКАЙ у Харкові.

Ліза, фанатка гурту СКАЙ:

Я очень люблю Пробку, и я очень люблю группу СКАЙ. И это очень классное сочетание – СКАЙ в Пробке. Лучше ничего не может быть. СКАЙ люблю очень давно, я полюбила их с песни “Бест друг”.

SKAI вдруге у ресторані “Пробка”. Цей майданчик особливо цінує за енергетику. Тут як ніде б’ється музичне серце Харкова.
Олег Собчук, лідер гурту СКАЙ:
Важливіша публіка, як вона реагує, як вона сприймає. Саме емоційна складова. Це набагато важливіше навіть, ніж там величина сцени. Харків ніколи не підводить, Харків – дуже класне місто. Нам дуже подобається тут виступати. Жодного сумніву немає, що публіка тут буде дуже емоційна, радісна, весела і дуже класна.

Якісний рок, потужна українська музика – на це роблять наголос у ресторані “Пробка”. І це, помножене на близькість до музикантів, особливо цінує публіка.

Анна та Віка, фанатки гурту СКАЙ:

Тут больше контакт с исполнителем, с Олегом Собчуком. Мы можем ближе к нему находиться, как вы видите.
Харкову та пробці СКАЙ подарував прем’єри пісень із нового альбому “Рідкісні птахи”. Ще тільки 27-го квітня презентація шостої збірку гурту в iTunes Apple Music, а в ресторані “Пробка” вже почули новинки.

Олег Собчук, лідер гурту СКАЙ:
Сьогодні ми запрезентуємо нову пісню, вперше в житті ми будемо її виконувати. Це та пісня, яка зараз грає на радіостанціях, на яку вийде кліп, через декілька днів. ЦЕ після Відчуваєш. Ми записали її разом із оркестром Ансамблю Збройних сил України. Ми сьогодні тут запрезентуємо в Пробці.

І ледь не одразу після Харкова на SKAI чекає Америка та Канада. Гурт рушає у свій черговий заокеанський тур – 14 міст і 14 майданчиків чекають на українських рокерів.
Олег Собчук, лідер гурту СКАЙ:
Дуже великий тур, і ми дуже чекаємо на нього. Ми там покажемо те, що там є. Звісно, переживаємо, хочемо, щоб люди прийшли, послухали. Хочемо донести максимальну інформацію.

У ресторані “Пробка” вся весна просто бринітиме гарним вітчизняним роком.

Олег Олешко, арт-директор ресторану “Пробка”:

Ждем в мае Тартак. Панируем в мае и апреле трибьют Агаты Кристи, трибьют Ляпис Трубецкой, а также у нас, конечно, рок против попсы. Но в принципе мы за рок.

СКАЙ нарешті відкрив Харкову справжню музичну весну. Пробка ж продовжить відкриття гастрономічні.

Олександра Рудь, власниця ресторану “Пробка”:

Пришла весна. И мне очень нравится, что она пришла именно сегодня. Это для нас очень хороший знак. Весной мы планируем выход на летнюю площадку, которая тоже будет изменена. Мы опять начинаем наши знаменитые на весь город Гастровечера. Мы приглашаем наших гостей готовить вместе с нами на летней площадки.

І поки СКАЙ і його “Рідкісні птахи” звучатимуть на іншому континенті, фанати воліли б бачити Олега Собчука та його музикантів в Харкові не як рідкісних, а частих і дуже співочих птахів.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023