У Харкові грабіжник зламав ноги, коли обчистив квартиру візочниці. Тепер жінка збирає на операцію

Коли відплата не забарилася. У Харкові грабіжник обчистив будинок візочниці та активістки Ольги Кравцової, а коли вистрибував із її вікна, невдало приземлився. Чоловік зламав обидві ноги і втекти не зміг. Та всі заощадження родини зникли, а це кошти на життєвонеобхідну операцію. І поки в поліції шукають спільників злочинця, харків’янка наново збирає гроші.

У квартирі Ольги того дня не було нікого. Жінка була на змаганнях, брат і мама на роботі. На спалах забили сусіди, які побачили розчинене вікно.

Ольга Кравцова, жертва пограбування:

Когда начали звонить и кричать, что едет полиция, он выпрыгнул в мое окно. Он вынял оттуда сетку и туда выпрыгнул. И, соответственно, божья кара его настигла. Получается, из этого окна он выпал и сломал себе обе ноги.

Грабіжник виніс кілька золотих прикрас і 2,5 тисячі доларів. Не зупинили чоловіка ні візок у квартирі, ні чисельні коробки ліків, які теж перетрусив у пошуках наживи. Вже на землі грабіжник плакав і просив про допомогу. Де гроші, не сказав.

Брат Олі має схожі проблеми зі здоров’ям. Це складна генна мутація після перенесеного їхнім батьком опромінення. Мати недавно після операції. Вкрадені кошти це назбиране всією родиною за кілька років. Мали піти на протезування Ользі. Їй життєво необхідно замінити колінний суглоб.

Ольга Кравцова, жертва пограбування:

От болевого шока можно умереть. Если эту операцию не сделать, это будет болевой шок. И рано или поздно.

Операцію можуть провести в Харкові. Питання тільки в грошах а це близько 10 тисяч доларів. Тепер же в харків’янки немає навіть першого внеску.

Ольга Кравцова, жертва пограбування:

Чтоб хоть какая-то поддержка была для ног. Они на шарнирах. Но это не спасает от боли. То есть в ортезах я могу стать на костыли на несколько минут: на 2,3,% минут. Но, к сожалению, постоянная боль. И вот эндопротез он спасет меня, я смогу спокойно спать.

У поліції зараз шукають спільника крадія. Про затриманого відомо, що він був під слідством і перебував під нічним домашнім арештом, що не зупинило його перед новим злочином. Друзі жартома звуть Ольгу “титанова леді”.

Це і через вже встановлені протези, і через її характер. Ольга – працює, спробувала себе в десятках видах спорту, відома в місті активістка – дбає про доступність для всіх. Тепер же сама шукає підтримки благодійників.

Карта – Приват банк 4731219101741118 Кравцова Ольга Миколаївна

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.