Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові фрілансерів навчили ще більше заробляти із ПриватБанком

Найбільша у світі фріланс-платформа Upwork розпочала 2018 рік із масштабного регіонального туру по Україні Upwork Regional Freelance Summit. З 27 січня до 7 лютого у найбільших містах: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів пройдуть практичні семінари-тренінги для тих, хто заробляє в Інтернеті. ПриватБанк давно співпрацює із Upwork і виступив партнером цього туру.

30 січня у Харкові на саміт зібралися близько 400 фрілансерів. Молоді люди приїхали із сусідніх міст і областей. Найуспішніші з них відверто ділилися історіями свого успіху, вчили новачків секретам фрілансу.

Україна – перша в Європі і четверта у світі (після Індії, США і Філіппін) країна за обсягом доходів фрілансерів, а, крім того, щорічно випускає близько 16 000 фахівців за спеціальністю “інформаційні технології”.  Саме тому керівники платформи зацікавилися розвитком бізнесу в нашому регіоні.

“Українські фрілансери в рік виконують сотні тисяч замовлень і заробляють сотні мільйонів доларів, – розповідає кантрі-менеджер Upwork в Україні Катерина Божкова. – Це величезний ринок, величезні грошові потоки. Саме тому ми раді співпраці із найтехнологічнішим банком України. Фахівці ПриватБанку запропонували і допомогли впровадити швидкі, зручні, і головне, цілком легальні способи розрахунків із закордонними замовниками. На платформах ПриватБанку можна робити і податкові звіти”.

Фріланс охоплює безліч напрямків. Віддалено через Інтернет на замовлення розробляють сайти, мобільні додатки, займаються рекламою, перекладами, видавничою діяльністю…. Вже існують компанії, що об’єднують фрілансерів. І галузь ще має великий потенціал для розвитку. Саме це і обговорювали учасники саміту.

ПриватБанк виступив не тільки партнером заходу. Банкіри облаштували консультаційний майданчик, на якому учасники мали можливість отримати відповіді щодо співпраці з банком. До речі, на сайті ПриватБанку розташовані окремі розділи, що присвячені співпраці із фрілансерами: privatbank.ua та pb.ua

“ПриватБанк завжди підтримував розвиток сучасних напрямків економіки, – підкреслює заступник директора ГРУ ПриватБанку у Харківській області Геннадій Кутняков. – Саме тому ми пропонуємо фрілансерам спеціальні умови обслуговування. Безкоштовні цілодобові консультації та підтримка, безкоштовне відкриття рахунків, пільгові та мінімальні комісії, електронний документообіг та звітність – це лише малий перелік тих послуг, які зроблять бізнес фрілансерів більш зручним, цікавим та прибутковим”.

Всім учасникам заходу ПриватБанк та Mastercard надали можливість безкоштовно замовити банківську картку з індивідуальним дизайном. 80 охочих зробили відповідне замовлення. Саме серед них банкіри провели ще і розіграш заохочувальних призів.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023