У Харкові до 24 серпня Слобожанський ярмарок меду 2021

Український мед смачний та екологічний. За данами Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, Україна зараз є другим постачальником меду у світі. У Харківській області давні та багаті традиції бджолярства. Солодку та екологічну продукцію традиційно презентували на Слобожанському ярмарку меда в Харкові. Він триватиме до 24 серпня.

У Харкові відкрився ярмарок «Свято Слобожанського меду». У сквері біля Покровського монастиря 6 десятків бджолярів презентують продукцію з пасік не тільки Харківщини, а й кількох областей України

Олексій Олейнік, заступник голови товариства бджолярів Харківщини, організатор ярмарку:

Полтавская, Сумская, Херсонская, Одесская, Кировоградская, Ивано-Франковская области поприезжали сюда к нам с удовольствием. В Украине мед считается самый вкусный.

За підсумком 2020-го року Україна стала другим експортером меду у світі. Випереджає тільки Китай. Збільшенню експорту сприяє якість українського меду – у першу чергу, його екологічність.

Дмитро Жорник, бджоляр:

Пасіка стоїть поблизу Сковородинівки – філософський мед. На ярмарку представлена найкраща продукція. Золочівський район, я вважаю, найзеленіший, найбільш екологічно чистий. Мед найкращий!

На ярмарку є мед, за яким вже вишикувалися в чергу іноземці.

Володимир Моісеєнко, бджоляр:

Так, как у нас пасека экологически чистая, на нас выходят разные компании: израильские, американские, которые хотят закупать наш мед.

Проведення традиційного Слобожанського ярмарку меду підтримали представники Обласної державної адміністрації. Окрім серпневого заходу  за їх підтримки проходять районні ярмарки

Ніна Філатова, начальник управління адміністративно-організаційної роботи Департаменту АПР  ХОДА:

У нас кожну неділю кожного місяця систематично відбуваються ярмарки в кожному районіБлизько тони кожного дня планується тут продавати. Кожен бджоляр кожного дня продає десь 200 кілогам.

Для харків’ян ярмарок подія очікувана.

Алла та Олексій, покупці меду:

Без меда, вобще, не представляю свою жизнь. Люблю гречневый, но купила чебрец, волошка и материнка, потому что она ароматный и более вкусный.

Бджолярі представили на прилавках не тільки мед, а і всю супутню бджолярству продукцію: підмор, пергу, квітковий пилок, прополіс та його настоянки, а також інші продукти апітерапії, які з успіхом застосовуються для профілактики, посилення імунітету та лікування саме в період пандемії коронавірусу.

Ярмарок у центрі Харкова триватиме до 24 серпня.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.