Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові для клієнтів ПриватБанку відпочинок за кордоном став доступнішим

У Харкові туристичні агенції “Оpen trevel” та “Океан турів” приєдналися до сервісу ПриватБанку “Оплата частинами“. Тепер усі послуги, які надають агенції, можна оплатити на виплат трьома платежами без комісій і майже без переплат.

“Саме зараз українці починають планували літній відпочинок. Відвідати курорт влітку, а оплатити за нього вже восени дуже зручно, – пояснює керівник напрямку “Оплата частинами” ГРУ ПриватБанку в Харківській області Олексій Піунов. – Не треба протягом року збирати велику суму на закордонний тур. Достатньо оплатити третину вартості путівки з кредитної картки ПриватБанку, і немає жодних перепон для цікавого відпочинку. Залишок буде розбитий на рівні частини. Якщо платежі з погашення проводити своєчасно, то вартість путівки на викуп залишиться без комісій та інших додаткових нарахувань. Переплата складе лише 0,01%, що майже непомітно для клієнта”.

Агенції пропонують тури в Європу, в Азію, на Близький Схід. Тепер для клієнтів ПриватБанку всі ці послуги стали доступнішими.

Для того, щоб купити товар або оплатити послугу з відтермінуванням платежів з мінімальними відсотками, потрібна лише кредитна картка ПриватБанку. За сервісом “Оплата частинами” клієнт отримує кредит до 25 місяців. Ніяких прихованих комісій і страховок. Клієнт має можливість достроково погасити заборгованість так само без додаткових комісій. Для цього навіть не потрібно ходити в банк. Оплатити можна в терміналах самообслуговування або через Інтернет-банк Приват24. Дізнатися доступну суму ліміту за сервісом “Оплата частинами” можна, відправивши SMS на номер 10060 з текстом chast, на своїй сторінці в Приват24 або в мобільному додатку “Оплата частинами”.

Сьогодні у Харківській області до сервісу ПриватБанку “Оплата частинами” приєдналися майже 2 500 магазинів і організацій. В регіоні більше 350 000 клієнтів банку мають кредитний ліміт за послугою “Оплата частинами”. В цілому цей ліміт становить 3 600 000 000 гривень. Саме на таку суму жителі Харківської області – клієнти ПриватБанку – можуть придбати товарів в кредит без комісій і переплат. З початку року в регіоні 14 000 клієнтів за послугою “Оплата частинами” придбали товарів на 95 000 000 гривень.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023