У Харкові для клієнтів ПриватБанку відпочинок за кордоном став доступнішим

У Харкові туристичні агенції «Оpen trevel» та “Океан турів” приєдналися до сервісу ПриватБанку «Оплата частинами«. Тепер усі послуги, які надають агенції, можна оплатити на виплат трьома платежами без комісій і майже без переплат.

«Саме зараз українці починають планували літній відпочинок. Відвідати курорт влітку, а оплатити за нього вже восени дуже зручно, — пояснює керівник напрямку “Оплата частинами” ГРУ ПриватБанку в Харківській області Олексій Піунов. — Не треба протягом року збирати велику суму на закордонний тур. Достатньо оплатити третину вартості путівки з кредитної картки ПриватБанку, і немає жодних перепон для цікавого відпочинку. Залишок буде розбитий на рівні частини. Якщо платежі з погашення проводити своєчасно, то вартість путівки на викуп залишиться без комісій та інших додаткових нарахувань. Переплата складе лише 0,01%, що майже непомітно для клієнта».

Агенції пропонують тури в Європу, в Азію, на Близький Схід. Тепер для клієнтів ПриватБанку всі ці послуги стали доступнішими.

Для того, щоб купити товар або оплатити послугу з відтермінуванням платежів з мінімальними відсотками, потрібна лише кредитна картка ПриватБанку. За сервісом «Оплата частинами» клієнт отримує кредит до 25 місяців. Ніяких прихованих комісій і страховок. Клієнт має можливість достроково погасити заборгованість так само без додаткових комісій. Для цього навіть не потрібно ходити в банк. Оплатити можна в терміналах самообслуговування або через Інтернет-банк Приват24. Дізнатися доступну суму ліміту за сервісом «Оплата частинами» можна, відправивши SMS на номер 10060 з текстом chast, на своїй сторінці в Приват24 або в мобільному додатку «Оплата частинами».

Сьогодні у Харківській області до сервісу ПриватБанку «Оплата частинами» приєдналися майже 2 500 магазинів і організацій. В регіоні більше 350 000 клієнтів банку мають кредитний ліміт за послугою «Оплата частинами». В цілому цей ліміт становить 3 600 000 000 гривень. Саме на таку суму жителі Харківської області — клієнти ПриватБанку — можуть придбати товарів в кредит без комісій і переплат. З початку року в регіоні 14 000 клієнтів за послугою «Оплата частинами» придбали товарів на 95 000 000 гривень.

Новини. Харків&Україна visti.news

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

bigmir)net TOP 100