Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові Даніїл Австріх та Олексій Стадлер зіграють сольні партії на концерті МАСО «Слобожанський»

12-го червня скрипаль Даніїл Австріх та віолончеліст Олексій Стадлер зіграють сольні партії на концерті МАСО «Слобожанський», що носить назву «Романтичні історії». Діонізіс Грамменос виступить на цьому заході вже в ролі диригента. У програмі концерту прозвучать твори композиторів-романтиків – Симфонія №3 «Шотландська» Фелікса Мендельсона і Концерт для скрипки та віолончелі з оркестром Йоганнеса Брамса, який стане прем’єрним у творчій біографії Олексія Стадлера.

Віолончеліст Олексій Стадлера говорить, що концерт в Харкові від самого початку був обраний як пріоритетний в його напруженому робочому графіку: “Тут у мене буде можливість, зустрітися і зіграти зі своїми друзями з різних країн. Хоча я живу в Німеччині, я регулярно чую позитивні відгуки про МАСО «Слобожанський», добру «енергетику» і творчу атмосферу в цьому колективі”.

Ще один друг молодіжного оркестру, Даніїл Австріх так само радий візиту до нашого міста. Доцент вищої школи музики в Кельні, артист квартету «Мікеланджело», в якому з ним грають виконавці з Румунії, Японії та Швеції розповідає: «Харків щільно увійшов в географію моїх виступів, тому я завжди з радістю знаходжу для нього час. – каже музикант. – Поряд з Берліном і Токіо, він входить до трійки міст, в яких за останні роки я виступаю найчастіше. У Харкові у мене є друзі, тому кожен приїзд – це особливо радісна подія. Крім того, мене дуже притягують ваші люди – відкриті і теплі, а також дуже смачна їжа».

Як зауважив Олександр Дворніченко, концерти симфонічної музики за участю музикантів такого рівня дуже рідко проходять не лише в Харкові, але і в Україні. До того ж, актова зала Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, в якій відбудеться захід, через її незвичайну конструкцію, володіє, на думку музиканта, унікальною акустикою, яку цілком можна порівняти з найкращими концертними залами країни.

У вівторок 12 червня в актовій залі Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відбудеться концерт симфонічної музики «Романтичні історії». Початок – о 18:30.

Наступний виступ МАСО пройде в п’ятницю 22 червня. Це буде концерт під назвою «Вершини музичної класики», на якому прозвучать твори Вольфганга Амадея Моцарта, Франтішека Крамаржа і Сергія Прокоф’єва. Диригент – Роман Резнік (Норвегія).

Колектив МАСО “Слобожанський” висловлює щиру подяку директору Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Людмилі Олександрівні Бєловій за надану можливість зіграти  “Романтичні історії”.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023