У Харкові Даніїл Австріх та Олексій Стадлер зіграють сольні партії на концерті МАСО «Слобожанський»

12-го червня скрипаль Даніїл Австріх та віолончеліст Олексій Стадлер зіграють сольні партії на концерті МАСО «Слобожанський», що носить назву «Романтичні історії». Діонізіс Грамменос виступить на цьому заході вже в ролі диригента. У програмі концерту прозвучать твори композиторів-романтиків – Симфонія №3 «Шотландська» Фелікса Мендельсона і Концерт для скрипки та віолончелі з оркестром Йоганнеса Брамса, який стане прем’єрним у творчій біографії Олексія Стадлера.

Віолончеліст Олексій Стадлера говорить, що концерт в Харкові від самого початку був обраний як пріоритетний в його напруженому робочому графіку: “Тут у мене буде можливість, зустрітися і зіграти зі своїми друзями з різних країн. Хоча я живу в Німеччині, я регулярно чую позитивні відгуки про МАСО «Слобожанський», добру «енергетику» і творчу атмосферу в цьому колективі”.

Ще один друг молодіжного оркестру, Даніїл Австріх так само радий візиту до нашого міста. Доцент вищої школи музики в Кельні, артист квартету «Мікеланджело», в якому з ним грають виконавці з Румунії, Японії та Швеції розповідає: «Харків щільно увійшов в географію моїх виступів, тому я завжди з радістю знаходжу для нього час. – каже музикант. – Поряд з Берліном і Токіо, він входить до трійки міст, в яких за останні роки я виступаю найчастіше. У Харкові у мене є друзі, тому кожен приїзд – це особливо радісна подія. Крім того, мене дуже притягують ваші люди – відкриті і теплі, а також дуже смачна їжа».

Як зауважив Олександр Дворніченко, концерти симфонічної музики за участю музикантів такого рівня дуже рідко проходять не лише в Харкові, але і в Україні. До того ж, актова зала Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, в якій відбудеться захід, через її незвичайну конструкцію, володіє, на думку музиканта, унікальною акустикою, яку цілком можна порівняти з найкращими концертними залами країни.

У вівторок 12 червня в актовій залі Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відбудеться концерт симфонічної музики «Романтичні історії». Початок – о 18:30.

Наступний виступ МАСО пройде в п’ятницю 22 червня. Це буде концерт під назвою «Вершини музичної класики», на якому прозвучать твори Вольфганга Амадея Моцарта, Франтішека Крамаржа і Сергія Прокоф’єва. Диригент – Роман Резнік (Норвегія).

Колектив МАСО “Слобожанський” висловлює щиру подяку директору Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Людмилі Олександрівні Бєловій за надану можливість зіграти  “Романтичні історії”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *