У Харкові чоловік вкинув гранати у квартиру екс-дружини – вибухом йому відірвало кисть руки

Три вибухи у багатоповерхівці Харкова. Чоловік ледь не підірвав колишню дружину,  дитину та тестя. Самому підривнику вибухом відірвало ліву руку. Сімейний скандал відбувся у квартирі на першому поверсі, там усе розворочено.

За даними слідчих, із гранатами чоловік прийшов вимагати борг. Після сварки вже з вулиці розбив вікна та закинув туди 2 РГД-5. Людей врятувало тільки те, що вони були в інших кімнатах. Кривава драма продовжилася на людному дитячому майданчику.

moment vubyhy

Із верхніх поверхів очевидці зняли, як чоловік ходить між гойдалок і намагається збити чеку спочатку об качалку, а далі витягти її зубами. Боєприпас здетонував просто в руках у харків’янина.

Дивом ніхто з оточуючих не постраждав. Сусіди говорять, це не перший скандал у цій оселі. Мовляв, чоловік є екс-поліцейським, і влітку вже погрожував підривом сім’ї. Наразі чоловік у важкому стані в лікарні. За замах на умисне вбивство йому загрожує довічне ув’язнення.

Костянтин, свідок:

Один сначала взрыв произошел, потом через минуток 5 второй в квартире. А потом третий уже сильный на улице произошел Я вышел в подъезд и увидел, что происходит на площадке, уже оцепление полиция, пожарники. Сказали, что человек держит в заложниках свою бывшую жену и детей. Он выбежал на площадку и взорвал уже здесь. СКЛ Кричал, я всех взорву. А полиция ему, ложись на землю, руки подними. А он нет, и в это время происходит взрыв.

 Валерій Сокуренко, начальник поліції Харківської області:

Ну, і коли побачив поліцейських, захотів повернутись до квартири. Квартира виявилась закритою, він нічого кращого не додумався, як розбив гранатою вікно, одну гранату кинув на кухню, іншу гранату кинув в кімнату. На щастя, жінка знаходилась в коридорі, теж збиралась виходити. Залишилась цілою неушкодженною, є там невеличкап царапина на ній.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.