У Харкові чоловік ледь не спалив колишню дівчину – жінка розірвала з ним стосунки

У Харкові 28-річний чоловік намагався спалити свою колишню: облив легкозаймистою речовиною і кидав у жертву підпаленим папером.

Шокуючий інцидент стався 19 лютого. 23 жінка жива.

У прокуратурі розповіли деталі замаху на умисне вбивство. Чоловік прийшов до магазину, розташованого по вул. Бучми, де працювала продавчинею його колишня. Незадовго до цього вона повідомила чоловіку, що розриває стосунки з ним та більше не бажає спілкуватись. Обурений чоловік попросив продати йому цигарки, і коли продавчиня підійшла до нього ближче, облив її легкозаймистою рідиною. Потім підпалив папірці, які приніс із собою, та став їх кидати у колишню кохану, щоб на ній загорівся одяг. Проте дівчині вдалося сховатися за стійкою з товаром, і тоді чоловік підпалив пакет, який лежав на підлозі. Прилавок зайнявся вогнем, у торгівельному павільйоні розпочалась пожежа, і чоловік покинув місце події.

Дівчина встигла вибігти на вулицю і звернулась по допомогу до перехожого, який викликав пожежників. Вогонь вдалось вчасно загасити.
Палія затримали. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Підозрюваному загрожує покарання у виді  позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічного позбавлення волі.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.