У Харкові батьки 5-річної дитини звинувачують адвоката у розбещенні

У Харкові адвоката звинувачують у розбещенні дитини, як стало відомо Вісті Ньюс. Батьки 5-річного хлопчика звернулися до поліції із заявою про те, що їх сина скривдили в басейні. Мовляв, чоловік мив малюка в душовій, торкався до інтимних місць дитини та погрожував. У поліції зараз проводять досудове розслідування у справі. Сам же адвокат і екс-прокурор свою провину категорично відкидає.

17-го березня у родині Тетяни життя перевернулося. Її 5-річний син вийшов із душової басейну напівсонним і переляканим.

Тетяна, мати постраждалого хлопчика:

Он вышел как мумия. Когда он ко мне подошел, я увидела у него в руках плавки. Меня сразу это смутило. Он никогда не снимает. Юрий Васильевич никогда не разрешает им без плавок принимать душ. Он вышел, а я говорю, ты почему плавки снял? А он мне говорит. Я ему ничего за дядю не говорила. А он говорит: дядя хороший. А я – при чем тут дядя, Тема, я не поняла.

Єдине, що одразу розповів хлопчик, що його образив незнайомець. Вже вдома бабусі малюк сказав, що ж робив із ним “дядя”.

Катерина, бабуся постраждалого хлопчика:

Когда он снял трусы, он начал играться его половыми органами и начал щипать за живот. Это он мне рассказывал – начал щипать за ягодицы. Он говорил, я поставлю тебе палочку, чтобы ты не болел. Какая это палочка – я не знаю. И когда внук кричал, он говорил: если ты будешь кричать, я тебя прирежу. Я спрашиваю его, Тема, а ты видел нож? – Как я мог видеть нож, если у меня в глазах была шампунь?

Батьки звернулися в поліцію того ж дня. Хлопчика відправили до лікаря, але огляд, наголошує мати, був проведений не ретельно.
Камери відеоспостереження в басейні засняли, як дитина виходить із душової. Видно на них і чоловіка, якого батьки називають кривдником малого. Персонал басейну розповів матері, що він часто приходить плавати. Ми зустрілися з цим чоловіком – він працював прокурором і зараз є відомим харківським адвокатом. На камеру коментувати ситуацію відмовився, свою ж провину категорично заперечує.

Тетяна наголошує, захищаючи сина, вже почула й обвинувачення у шахрайстві, і відчула тиск.

Тетяна, мати постраждалого хлопчика:

Написали, что меня вызывают у Службу по делам детей в Немышлянский район. То, что он обещал, он начинает выполнять. Так как он хочет лишить меня родительских прав, что я непутевая мать, что я ребенка розбещую, что я ребенка научила говорить такое вот.

У поліції щодо події в басейні зареєстроване кримінальне провадження – справу розпочали за статтею “розбещення малолітньої дитини”. Пройшло вже майже 2 місяці, і наразі продовжується досудове розслідування.

Віта Дубовик, прес-секретар прокуратури Харківської області:
За ухвалами суду призначено кілька експертиз, у тому числі психологічну, оскільки дитина ще досить маленька, нам треба зрозуміти саме за допомогою експертів його покази взяти в повному обсязі, це в такому віці дуже важко навіть професійним слідчим.

Після експертиз слідчі вирішать, чи є підстави вручати адвокату підозру у злочині, а хлопчика та його родину визнавати постраждалою стороною.

Олег Бех, начальник поліції Харківської області:

Обе стороны приводят доводы, доказательства. Производство это расследуется, оно стоит на контроле у Главы Нацполиции и кроме того у нашего Омбудсмена, к которому также были неоднократные обращения об этом событии. На настоящий момент подозрение не оглашалось и следствие ведется.

За розбещення малолітньої дитини закон передбачає до 8 років позбавлення волі.

Залишити відповідь