У Харкові ажіотаж щодо процедури перереєстрації виборців

У понеділок останній день, коли можна перереєструвати адресу для участі у виборах. Найбільший ажіотаж у Харкові спостерігався в Шевченківському районі. Тут прописані найбільше студентів, військових і переселенців. Тож і на фініші процедури черги чималі.

16-та година понеділка. До фінішу процедури перереєстрації виборців 2 години. А в Шевченківській райдержадміністрації ще черга в понад 200 людей. Чи встигнуть усі, сказати не беруться. Скаржаться, занадто повільно триває процедура. До всього в останній день містяни згадали про вибори масово.

Дмитро, переселенець:

Здесь нахожусь около 3-х часов. Даже может и больше.

Харків’янин Микола прийшов забрати відкріпне. На перереєстрацію хлопцю знадобилося по кілька годин протягом двох днів. Відділ працював і у вихідні, але багато виборців про це не знали.

Микола Панько, харків’янин, голосуватиме не за пропискою:

Вчера очереди совсем не было. Так как сегодня последний день, и вы видите, очень много людей. Слава Богу, что я оформился вчера.

Яна переселенка. Говорить, у першому турі не голосувала саме через великі черги. Заради другого туру готова відстояти стільки, скільки треба.

Яна Філощинська, переселенка, для 2 туру пройшла перереєстрацію:

Меня смутила вся эта процедура, честно говоря, поэтому я, признаюсь честно, решила ее обойти. А второй тур по определенным причинам я все-таки решила ее пройти. Потому что определенный кандидат числится в списке моих фаворитов.

Вже у вівторок змінити адресу, щоб взяти участь у голосуванні не за пропискою, а у місці фактично проживання буде неможливо. Відповідно до закону процедура закінчуються за 5 днів до виборів.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100