Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові аварію на теплотрасі полагодили

Аварію на теплотрасі в Харкові полагодили Нагадаємо, перші пориви на магістралі сталися в суботу і далі труба продовжила тріщати вночі в неділю, як з’ясували Вісті Ньюс. Постраждали 6,5 сотень будинків у двох районах. Оперативна робота ремонтників зменшила кількість холодних будинків до сотні вже вранці в неділю. Пообідні понеділка влада відзвітувала про остаточне усунення аварії. Тож ремонтники взялися за окремі житлові багатоповерхівки, де підключають вже внутрішні системи опалення.


Ось так вулиця Благодатна виглядала у неділю – місцями будинків не розгледіти через пару. Тут у кількох місцях порвало трубу тепломагістралі та просто з-під землі почали бити десятки гейзерів.
Чотири пориви у Немишлянському районі сталися один за одним – у вечері суботи без тепла лишилися понад 650 будинків у цьому та Індустріальному районах. Два останніх розриви прийшлися на 2-гу та 5-ту ночі неділі. У квартирах не стало гарячої води, а батареї стали холодними. Місцеві говорять, температура встигла опуститися до плюс 10.
Олександр, провів ніч у холодній квартирі:

Пол холодный, кошка у меня ходит на ногтях. Ну, холодно, да. А у кого маленькие дети, там я вообще не знаю. Это стремно.

Якщо ремонт виявився би довготривалим, родини з дітьми готувалися їхати в так звані теплі райони Харкова до друзів і родичів. Адже малечу кутали у все, що було вдома.
Микола та Аміна, мешканці холодної квартири:

До 2 часов ночи воды не было точно – ни горячей, ни отопления, электричества, кстати, тоже. То есть ребят приходилось укрывать 2-3 одеялами. Отопление появилось в районе 7 утра и исчезло в районе 10.

На питання, як грілися? Салтівчани всі як один говорять, дістали обігрівачі та навіть вдалися до небезпечного обігріву газовими плитами.
Людмила, ночувала в холодній квартирі:

Горячей воды нет, грелись как – одеяло пуховое, под одеялом. Ничего – выжили.

З ночі суботи комунальники встигли повернути тепло в 476 будинків. Без опалення в неділю лишалися більше сотні багатоповерхівок, також у списку постраждалих від аварії були 7 соцоб’єктів – це школи, садочки та медкомплекс із сотнями пацієнтів.

Світлана, провідує пацієнтів у лікарні:

Очень в больнице холодно второй день, принесли обогреватель. Греем, как можем.

Надія, пацієнтка лікарні:

Тепло пока держится, у нас еще солнечная сторона. Сейчас пока сказали, кто может, в состоянии уйти, можете уйти домой, но я не в состоянии.

У лікарняному дворі розгорнули штаб з пунктами обігріву, та технікою для реагування. Дитячий будинок і пологовий центр обігрівали тепловими гарматами. Температура там сягала 25 тепла.
Роботи з виявлення поривів і ремонт теплотраси тривали цілодобово.

Ігор Терехов, 1-ший заступник Харківського міського голови:

Мы уже обнаружили 1 порыв теплотрассы, сейчас будем заполнять его водой этот участок теплотрассы, чтобы лаборатория обнаружила порыв. И будем его устранять. Что касается того порыва, то часа через 2-3 мы его устраним. Что касается того, который мы должны обнаружить, то чуть больше времени нам понадобится.

Станом на 10 ранку понеділка чиновники відзвітували – аварію ліквідували.
Євгеній Шахненко, заступник голови Харківської облдержадміністрації:

На утро 7:50 у нас было подключено 18 домов из 81. 63 подано на рамки внутридомовые теплоносители. Но учитывая, что вода была слита из системы, сейчас занимаются развоздушиванием линии. Она постоянно, динамика эта, меняется, мы будем точно знать ситуацию, я думаю мы закончим её до обеда, может чуть позже, до 16:00 – 15:00. Я думаю, должно работать все в штатном режиме, если мы не получим никаких сюрпризов. Учитывая, что закончены работы на основной магистрали, она будет передподключена, и мы планируем, что сегодня все последствия будут устранены.

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023