Дивіться «ВІСТІ» на кабельному телеканалі “Трiолан.INFO”

У Харкові Alex Luna & Марія Максакова з ексклюзивною програмою «The Queen of Spades» (11.06)

Пропонуємо Вашій увазі концерт приголомшливого унікального дуету красивих і талановитих артистів: незвичайного чоловічого сопрано Alex Luna і знаменитої світової оперної співачки Марії Максаковою, з ексклюзивною програмою «The Queen of Spades».

Марія Максакова – солістка всесвітньо відомих оперних театрів (Великий, Маріїнський, «Гелікон-опера»), виступала на провідних оперних сценах Старого Світу. Крім головних партій у класичних творах, Максакова стала першою виконавицею сучасних опер: «Цариця» Давида Тухманова, «Альберт і Жизель» Олександра Журбіна. Виконувала партію принцеси Шарлотти у світовій прем’єрі опери Родіона Щедріна «Лівша». Неодноразово брала участь у гастролях Маріїнського театру під керівництвом Валерія Гергієва, в тому числі в Турку (Фінляндія) в опері Ріхарда Штрауса «Аріадна на Наксосе», в Лондоні (опера Родіона Щедріна «Лівша»), в Баден – Бадені (опера П. Чайковського «Пікова Дама») і багато інших. З великим успіхом проходили гастролі з сольними концертами в Японії (турне 2014 року), Франції, Італії.

Alex Luna – власник єдиного в своєму роді голосу, природного чоловічого сопрано. Всього в світі таких голосів — не більше дюжини. Відбувся професійний музикант, кожен виступ — це унікальна подія. Його обов’язково оцінять справжні цінителі елітарного музичного мистецтва. Крім виняткових вокальних даних, Alex володіє яскравою зовнішністю, колосальним чарівністю і незаперечною харизмою. У послужному списку Alex Luna виступу в найпрестижніших концертних залах країн СНД, Європи та США перед представниками уряду і високими іноземними делегаціями, а також співпраця з найбільшими вітчизняними і зарубіжними брендами. Репертуар Alex Luna включає в себе класичну музику, джазові стандарти, а також адаптації сучасних і популярних музичних композицій. Саме тому його концерти і виступи викликають підвищений інтерес абсолютно різнобарвної публіки. Вокальні та артистичні дані Alex Luna дозволяють йому брати участь у спільних проектах будь-якої стилістичної спрямованості, будь то дует з оперним тенором або запис реміксу з відомим ді-джеєм.

11.06.2018,  19-00
ХАТОБ Харків, вул. Сумська, 25

Поділитися

з питань співпраці (093) 813-75-44 vistinews.kh@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється при вказуванні посилання на безпосередню адресу матеріалу і згадуванні назви visti.news. Матеріали з позначкою “реклама” публікуються на правах реклами, відповідальність за зміст несе рекламодавець. © Усі права захищені, 2023