У Харкові айтішники на тренінгу “Бізнес-інкубатора” навчилися ефективно продавати свої продукти та послуги

У Харкові пройшов черговий (вже четвертий у новому сезоні) безкоштовний тренінг “Бізнес-Інкубатору” у рамках програми ПриватБанку “Країна успішного бізнесу” (КУБ). Проект спрямований на стимулювання підприємництва в Україні. Дистанційне та очне навчання з багатьох навчальних програм, починаючи з курсу “Як створити стартап” до “Бізнес-англійської”, безкоштовно можуть пройти власники малого та середнього бізнесу, фрилансери та активні люди, які тільки-но замислюються над створенням власної справи.

Бізнес-інкубатор, приватбанк, тренінгЦього разу у “Бізнес-Інкубаторі” зібралися півтори сотні фахівців IT-сфери та фрилансери. Авторитетні ментори Антон Барановський та Павло Обод поділилися своїм досвідом створення компаній та просування продуктів. Навчили принципам успішної продажі ІТ-послуг. Всі разом проаналізували стан українського та міжнародного ринків.

Дуже цікаво було послухати про стратегію успішної конкуренції из фахівцями з країн Південно-Східної та Східної Азії, – говорить стартапер Андрій Ліснянський. – Айтішники з Індії, Пакистану, Китаю зараз активно виходять на європейський та американський ринки. Ми це відчуваємо “на власній шкірі”. Вони демпінгують, іноді пропонують крадені продукти. Слушні поради лекторів нам дуже допоможуть.

ПриватБанк традиційно підтримує розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, допомагає впровадженню сучасних технологій та проектів. Для кожного, хто прагне йти вперед та розвиватись, корисно та важливо отримувати найактуальнішу навчальну підтримку та навички від авторитетних фахівців. ПриватБанк радий запропонувати IT-галузі тільки найкращі та найінноваційніші фінансові рішення. Для фрилансерів у ПриватБанку доступні: переказ грошей від закордонних та українських партнерів, безкоштовне відкриття валютних рахунків, обмін валют без комісії банку, оперативне зарахування валюти, а також цілодобове й дистанційне обслуговування через Інтернет-банк Приват24 та спеціальна лінія підтримки.

Відкриті практичні лекції і надалі проходитимуть на регулярній основі в різних містах України. Участь у заході безкоштовна. Необхідно лише пройти попередню реєстрацію на сайті inkubator.pb.ua. Також за посиланням у розділі “Календар” можна слідкувати за анонсами наступних зустрічей.

Залишити відповідь