У Харкові 5-ту річницю Євромайдану відзначили кількома акціями

5 річницю від початку Євромайдану в Харкові відзначили кількома акціями, як стало відомо Вісті Ньюс. День Гідності та Свободи особливою програмою відзначили в Харківському національному університеті внутрішніх справ. Кожен факультет ВИШу підготував театралізовану виставу на тему здобуття свободи. А вже о 18-й годині середи інсталяцію презентували в центрі Харкова на Народному вічі біля пам’ятника Шевченка.

Курсанти, студенти, ліцеїсти – усі, хто після закінчення навчання будуть захищати закон і свободу вишикувалися на плацу. Харківський національний університет внутрішніх справ долучився до вшанування Дня Гідності та Свободи.

Кожен факультет підготував символічні театралізовані виступи, якими учасники прагли показати шлях до свободи та зобразити ті події, які відбулися 5 років тому на Майдані в Києві.

Володимир Мартиненко, голова громадської ради при МВС України:
Майбутнім правоохоронцям бути патріотично налаштованими обов’язково, просто потрібно. Це одна з основних умов для того, щоб наші правоохоронці розвивалися. Для того, щоб вони захищали закон у нашій державі.

До Дня Гідності спеціально у ВИШі підготували наукову конференцію, головною темою якої стала боротьба з корупцією.

Валерій Сокуренко, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ:
Корупція як раз і стала початком тих революційних подій. Спочатку корупція підриває довіру громадян до інституту держави. Тому з корупцією треба боротися. Це надзвичайно важливо для правоохоронців, майбутніх правоохоронці цей той алгоритм, без якого вони жити не можуть. Із перших кроків у поліції вони це повинні засвоїти.

Головне ж вшанування 5 річниці Євромайдану провели біля пам’ятника Тарасу, на місці традиційних зборів активістів. Тут на Народному вічі організували неординарну інсталяцію, якою прагли нагадати буремні події зими 13 року. Харківський сад Шевченка на кілька годин перетворився на Київ із тогочасним наметовим містечком, палаючими шинами та європейським духом свободи.

Харків запалив шини, вшановуючи 5-ту річницю Євромайдану

Марко та Олекса Губські, учасники вшанування 5-річниці Євромайдану:
Харків і Одеса були міста-близнюки, де євромайдани були найпотужніші в південно-східному регіоні. У ті дня як раз Марко народився. Він дитя революції. І сподіваюся буде наслідувачем, візьме з рук старших цей прапор незалежності, правової і сильної України.

Ідея інсталяції виникла в активістів і волонтерів, тих хто виходив на місцевий та столичний майдан.

Володимир Чистілін, активіст Харківського Євромайдану:
Сьогоднішнє гасло нашого мітингу – революція Гідності триває, це символи майдану – шини, палаючі бочки, намети. Ми хотіли нагадати людям про ті події. Революція гідності триває.

До пам’ятника Шевченка прийшли більше півтисячі містян.

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100