У Харківському університетському ліцеї пролунав останній дзвоник

В українських школах 25-го травня – день, із яких починаються канікули. Тільки в Харківській області останні дзвоники пролунали в 712 навчальних закладах для чверті мільйона учасників урочистих лінійок, як стало відомо Вісті Ньюс. Для учнів Харківського університетського ліцею остання п’ятниця травня стала особливою двічі. Навчальний заклад цьогоріч відзначив свій перший великий ювілей 25 років.

Із 25-го травня для українських школярів починається літо, і хоча не календарне, але заслужене учнівське. У Харківській області по-справжньому останні дзвоники пролунали для 12,5 тисяч 11-класників.

Серед тих, хто прощається зі школою, і випускники Харківського університетського ліцею. Дівчата і хлопці не приховують емоцій – у них попереду вже не канікули, а перше доросле літо. Коли треба здійснити серйозні поставлені цілі – стати студентом обраного ВИШу та почати шлях до професії.

Анна Феськова, випускниця 2018:
На самом деле присутствует некоторая неопределенность, с которой надо бороться. Что, я думаю, все будут делать.

Еля Сущенко, випускниця 2018:

Мы переходим в другой этап, и это уже будет совершенно по-иному.

Аліна Гончаренко, випускниця 2018:

Пожелать хочется всем – определиться со своим будущим, выбрать свое направление, хорошо провести лето и пережить какие-то новые эмоции.

Для будь-якої школи цей день найбільш емоційний за весь навчальний рік. Але в ліцеї, який готує учнів до навчання у ВИШах і, насамперед, у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, випуск 2018-того особливий по-своєму. Це ювілейний – 25 рік існування навчального закладу.

Сергій Д’ячков, директор Харківського університетського ліцею:

За это время мы вошли в состав по-хорошему элиты среднего образования города Харькова. А среднее образование города Харькова – оно лучшее в Украине. В чем это выражается? Это выражается в том, что мы входим уверено в десятку по результатам Внешнего независимого оценивания. Мы входим в пятерку лучших учебных заведений по результатам олимпиад.

Але на кілька хвилин про оцінки й досягнення все ж забули й учні, і батьки, і викладачі. На шкільному подвір’ї кружляють у вальсі випускники.

Поліна Кузубова, випускниця 2018:

Мне кажется, самое яркое – это наш школьный вальс! Потому что мы к нему очень долго готовились, старались.

І поки одинадцятикласники фотографуються, аби запам’ятати цей день назавжди. Їхні шкільні батьки не стримують емоцій.

Юлія Шевелєва, вчитель випускного класу:

Слов много! Эмоций! Люблю, целую, все!

Вісті Ньюс. Новини. Харків&Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

bigmir)net TOP 100